Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 vagy LoL? Többi lent!

Dota 2 vagy LoL? Többi lent!

Figyelt kérdés
Három évet LoL-oztam, azonban iszonyat hogy mi megy gold-silver tierben, gondolok itt a kisiskolás trollokra, feederekre. Nekem nagyon rossz az idegrendszerem, nem szabad idegeskednem, ezért el szeretnék kezdeni Dotázni. Az lenne a kérdésem, hogy ott valamivel kevesebb a troll?

2014. okt. 26. 21:07
 1/8 anonim válasza:
Hát trollok mindig is voltak és lesznek is :/
2014. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a trollok miatt valtanal Dota-ra van egy rossz hirem...
2014. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor kérdezem úgy, hogyha van eszem, feljebb tudok jutni olyan helyre ahol nem retardált a fél community? Mert lolban nem mész ám sehova, ha 10 éves troll nem úgy akarja :D
2014. okt. 26. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyjából 1400 meccsel a hátam mögött, ami már úgymond a középmezőny tetejét jelenti csapattársak és ellenfelek terén, még akadnak itt is trollok. szerencsére kisiskolások már nincsenek, a feederek száma is minimális, de kikerülhetetlen ez a dolog bármelyik játékban, bármilyen szinten. saját magammal kapcsolatban is bizony van, hogy elszakad a cérna, ha például az earlygame nagyon elromlik. ha a winjeid száma eléri az ezret vagy többet, ott már leginkább csak értelmes, normális, csapatjátékra alkalmas emberek lesznek. de itt végig a public sima gamekről beszéltem. a dota2-be idén hozták be az úgynevezett Ranked meccseket, ahol már sokkal komolyabban vesz mindenki mindent. ott a játék bármilyen téren való elrontása már következményekkel jár és a matchmaking pontszám is alacsonyan marad vagy csökken, tehát mindenki olyan meccsbe kerül, amilyen a saját szintje. ennek a hátrána egy friss dotásnak az, hogy ide ismerni kell a dolgokat, hiszen itt van tétje a győztes vagy vesztes meccseknek.
2014. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1000 meccs alatt részeg oroszokkal fogsz játszani, akik jóformán azt se tudják, hogy éppen hol vannak, 1000 win felett meg egoista flegma oroszokkal, akik kizárólag miden játszanak, és csak kizárólag elveszteni tudják a lanet (aztán téged okolni érte természetesen). De itt nem sírnak a KS-ért legalább.
2014. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, az előttem szólóknak abban igaza van, hogy a sima pub gameben sok a troll. Illetve nem is troll, sokan nem "trollkodásból" bénáznak, hanem egyszerűen nem tudnak játszani. 50 meccsből jó, ha egyszer kifogok egy normális teamet, akik tényleg rendesen pickelnek, nem akar mindenki midezni stb. Na olyankor jó a game, nyerünk is általában. Van az átlagos team, ahol azért nem rossz a team összeállítás, meg a játékmód is elfogadható, ne adj isten még hallgatnak is a tapasztaltabbra, még velük is el lehet játszani. És akkor van a legalja, aki vagy nem beszél angolul, vagy feedeléssel fenyeget, ha nem mehet midre (amiről persze letesz, miután én meg reporttal fenyegetem), mindenki carryt választ, a legalja herokat hozzák, akiknek 0 escapejük van (szó szerint)... na ők használhatatlanok.


De a ranked... hát most kezdtem el nemrég rankedezni a 400 órámmal, valami mennyország a pubhoz képest. Még troll teammel nem találkoztam, átlagosból volt asszem 4 vagy 5, és az igazi, jó teamből 2 vagy 3. Itt már mindenki beszél angolul, supportot is általában pickelnek, ha más nem, nincs veszekedés a lanekkel kapcsolatban, nincs vitatkozás KS miatt (jó, persze azért megemlítik a supportnak ha ő viszi a killt, hogy azért ezt ne, de nincsen "súlyos" ügy belőle, mint pubban) stb. Egyszerűen komolyabban veszik.


Rankedet 13-as szinttől lehet játszani, én szerintem 1500 MMR környékén lehetek (igen, tudom hogy katasztrofális :D). 2000 MMR körül már ritka a troll, és még általában játszani is tudnak. Szóval ha addig eljutsz, akkor ott már nem lesz idegbaj (nem gyakran legalábbis :D).


Sok sikert és jó játékot!

2014. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én meg 3850-en vagyok, és még ígyis folyton csak idióta barmokkal tesz össze, akik 0-9-be vannak 2k hp-s tank hősökkel, meg kipickelik midet aztán szarráfeedelik, majd kilépnek. Vagy én hozom le a játékot, vagy kikapunk.
2014. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor részvétem :/ Egyenlőre a pubos élményeimhez képest a ranked sokkal többet nyújtott.
2014. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!