Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri megvennem...

Szerintetek megéri megvennem az eredeti wowot?

Figyelt kérdés
Tauri wowon játszok lassan 1 éve nem érzem magam valami profinak mert sok mindenhez még nem értek, de ugye taurin nem olyan rég jött be a cataclysm és most még full bugg minden és sokszor elveszi a játéktól az összes kedvemet, volt mikor kb 2 hétig nem játszottam emiatt.. Azon gondolkodtam hogy mi lenne ha pár év múlva megvenném az eredeti wowot? csak attól félek hogy majd nem tudok valamit a játékban vagy megunom és akkor hiába vettem meg.. azért gondolnám hogy megunom mert taurit is nem 1x untam meg de utána folytattam... az érdekel hogy mennyibe kerülne és hogy meg e érné ha még elég kezdő vagyok és nem értek hozzá?
2014. okt. 26. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:
1 wowos barátom van akivel taurin játszok, többivel is de nem ismerem személyesen őket
2014. okt. 26. 23:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Most pls leszedtem ezt a 20 lvl es trialt de fogalmam sincs hogy kell elinditani, battle.net működése leállt...
2014. okt. 26. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs aktív társaság, akihez beszállhatnál, nem ajánlom, a WoW egyedül baromi unalmas. Én is toltam vagy három évig, szerettem is, de ma már vannak sokkal jobb alternatívák.

A játék ára még nem olyan veszélyes (az összes kiegészítővel együtt a múltkor 6000 Ft volt), de a havidíj annál inkább (most emelkedett meg 4000 Ft-ra). Én a magam részéről biztosan nem fogok még egyszer havidíjat fizetni MMORPG-ért. Ott vannak az olyan kiváló ingyenes alternatívák, mint a RIFT, LOTRO, TERA, Neverwinter, ArcheAge...

2014. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

WoW-val kapcsolatban annyit: kezd hanyatlani, vannak jobbak is. Arról nem beszélve, hogy a játékot meg kell venni + még havidíjas is.


Akkor már inkább egy ArcheAge, most jött ki és nagyon sokan tolják. Buy to play-es, vagyis egyszer kell megvenni, és utána örökös az account, nem kell érte fizetni.

2014. okt. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én CSAK eredeti játékkal játszom (csak akkor ülök le játszani, ha az nekem megvan, ha nincs, akkor csinálok mást.) De a wow-ot a büdös életbe nem venném meg. Megveszed az alap szoftvert, aztán még havonta fizess? Hülye lennék..
2014. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Az ArcheAge-et nem kell megvenni, teljesen ingyenes. Lehet venni mindenféle bónusz csomagokat, de maga az alapjáték ingyenes.
2014. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most néztem ezt az ArcheAge-t nem rossz, de akkor jobb lenne mint a wow? nem úgyértem hogy árilag hanem a játékélménye..
2014. okt. 27. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Az AE és A WoW teljesen más kategória: az előbbi a felfedezésre, építkezésre, craftolásra épül, a másik a csapatjátékra, instázásra/raidelésre.

Ha a WOW-hoz hasonló ingyenes alternatívát keresel, a RIFT-et ajánlom, zseniális a maga nemében (és a WoW-al ellentétben, egyedül is nagyon szórakoztató).

2014. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
esetleg TERA, ami még instázásra és csapatmunkára épül, mint a WoW.
2014. okt. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!