Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftot miért nem tudom...

A minecraftot miért nem tudom modolni?

Figyelt kérdés
bemegyek az %apppdata%->roaming->.minecraft->versions->[verzió száma]->[verzió száma].jar-ba és azt társítom a winrar archiverrel ,törlöm a META-INF mappát és berakom a modot.belépek a minecraftba és nem működik.amúgy too many itemset akartam berakni.
2014. okt. 27. 10:08
 1/5 Skyart válasza:
Van egy jobb ötletem mint ahogy te próbálod, a skydaz.comról szedd le azt a mod installert amit felszeretnél rakni az installer pedig feltelepíti a modot így megúszod az ilyen kellemetlenségeket! ;)
2014. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 adventurer111 ***** válasza:

1.A skydazos installerek is ugyanazt csinálják mint a kérdező, de cserébe még vírusos is lehet.

Am lehet hogy a TMI már csak forge-val modolható. kis segítség: [link]

2014. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Skyart válasza:
Egyáltalán nem vírusosak, és megkönnyítik a modolást...
2014. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

amikor futtatom a skydazt ,akkor ezt írja ki:

minecraft.jar file could not be found!please run minecraft,log in and then use the installer.

de megvan a minecraft.jar

2014. okt. 28. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
szóval miért nem találja?
2014. okt. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!