Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vennétek meg, az...

Melyiket vennétek meg, az Xbox One-t vagy a Playstation 4-et?

Figyelt kérdés
Elég sok ideje rágódom már azon hogy melyiket is vásároljam meg, mivel különféléket olvastam mindkettőről. De általánosan elfogadott az, hogy ha csak a játékokat tekintjük akkor előnyösebb PS4 et venni, mivel erősebb...Ez mennyire igaz szerintetek? Én nem láttam nagy különbséget ezidáig a két konzol grafikája között.
2014. okt. 27. 11:59
 1/6 anonim válasza:
8%
Xbox One egyértelmű a Forza a Ryse csomó jó exluzív PS4-re meg csak a Last of Us remastered ami van PS3-ra is
2014. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Jelen esetben szerintem a legfontosabb kérdés az exclusive címek. Vagyis azon játékok, amelyek csak az adott masinára jelennek meg. Ezeket nézd meg, amik eddig kijöttek, és amik várhatóak a következő 2 évben. Szerintem ez alapján dönts.

Számomra ebben a ps4 erősebb.

2014. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
PS4
2014. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 John_71 válasza:

PS4 exkluzívok pl.: Driveclub, infamous second son, killzone 4, the order (ez jövőre), és még egy rahedli cím fejlesztés alatt. Xboxra meg halo remastered és forza sokadik rész újratöltve.


A többi játék pedig 95%-ban nagyobb felbontáson és/vagy stabilabban fut PS4-en, mivel kb. 50%-al erősebb, mint az xbox, és a játékok telepítése is maximum 5 perc, míg a microsoft gépen néha eléri a 2(!) órát is. A PS+ előfizetés egy évre 15ezer, és kapsz érte havonta 6 ingyenes játékot (2-2-2 ps3, ps4, ps vita).

2014. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Xone

-Forza 5, horizont 2, egy év múlva Quantum break

-ps plus egy fos a livehoz képest.

-kényelmesebb a kontroller.

2014. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az Xbox One hardverileg 10%-al gyengébb DE több FPS-e van sok játékban mint a PS 4 nek Lásd BF 4 AC4 stb... És amga a kezelőfelülete meg sokkal jobb
2014. okt. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!