Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek így eladhatom a...

Szerintetek így eladhatom a már nem használt játékaimat?

Figyelt kérdés

Megvan eredetibe a Sims 3 + pár kiegészítője, Need For Speed Shift, Fifa 12. Ezekkel a játékokkal már nem szoktam játszani, és gondoltam arra hogy eladom, csak hogy már regisztrálva vannak az Originbe, és ott vannak olyan játékok amikkel játszani szoktam ( SimCity 2013, Mirror's Edge, The Sims 4 ) ezért a fiókot nem adnám el.

Arra gondoltam hogy mondjuk 1 Ft-ért felrakom a Vaterára a nem használt játékaim eredeti CD lemezét meg kódját, és odaírnám hogy Originbe már nem lehet regisztrálni. Csak CD-ről lehet telepíteni.

Ha így elmenne pár ezer forintért már örülnék, mert egy kis plusz pénzhez jutnék.

Szerintetek ez így jó ötlet lenne?



2014. okt. 27. 12:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen az 1 Ft-ot licittel gondoltam.
2014. okt. 27. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nincs köztük olyan játék, amihez KÖTELEZŐ az Originen regelni, ahhoz, hogy menjen egyáltalán? Én nem vagyok Origines, de a Steames játékokkal ez a helyzet.
2014. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs. Úgy is mennek ezek a játékok ha nincs feltelepítve az Origin.
2014. okt. 27. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért venne meg tőled valaki egy olyan játékot amivel semmire sem mehet neten, mikor ugyan ezzel a feltételekkel simán letorrentezheti.
2014. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden Steames/Origines/Uplay-es lemezes játékhoz KELL az adott kliens. A lemez csak dísz, ha feltelepíted, kérni fogja hogy lépj be a kliensen keresztül. Szóval önmagukban a lemezek értéktelenek.
2014. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezekhez a játékokhoz NEM kell. Még úgy is elindulnak ha nincs feltelepítve az Origin.

Csak az újabbakhoz kell, a régiekhez ( márpedig ezek a játékok nem éppen a legújabbak ) nem szükséges Origin fiók.

Úgy hogy eléggé erős kijelentés az hogy semmire sem mehet vele.

2014. okt. 27. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban működnek lemezről, akkor olcsón el tudod adni őket. Sokat nem hinném hogy tudnál kérni értük, én teljesértékű NFS Shiftet 990 Ftért vettem. (Fifa12 kinguinen nemrég 800 ft körül volt)
2014. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!