Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud segíteni a Kerbal...

Valaki tud segíteni a Kerbal Space Programban hajóépítésnél?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és nem tudom hogy rakjak össze egy hajót, néztem már tutorialt is, de nem értem, fészbúkon vagy itt lehetne segíteni, köszönöm.

2014. okt. 27. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is kell egy vezérlő, ez lehet egy kabin, vagy egy számítógép. Szükséges egy SAS, ami egy irányban tartja a hajót, ha bekapcsolod. SAS-hez kellenek RCS fúvókák amik segítenek a manőverezésben, pl. dokkolásnál. Nagyon fontos a megfelelő mennyiségű üzemanyag (hajtóműhöz liquid fuel, RCS-hez monopropellant). Ezek a fő részek, a többi már csak azon múlik, hogy mire használod majd a járművet. Például egy leszállóegységnek leszálló taplak kellenek, űrsiklónak landoló kerekek, dokkoláshoz dokkoló gyűrű stb. Ezen kívül még nagyon fontos az áramvonalasság, hogy felszállásnál kevesebb legyen a légköri súrlódás.
2014. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!