Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bonusz 1 honap Xbox Live Gold...

IstvanGTA kérdése:

Bonusz 1 honap Xbox Live Gold tagsaggal le udom tolteni az aktualis ingyenes jatekokat?

Figyelt kérdés
Azert kerdem mert olvastam a Microsoft oldalan hogy a probaverzios Gold nem jogosult!Azt szeretnem tudni hogy ez a Bonusz Gold jogosult mert a konzolhoz kaptam!

2014. okt. 27. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy játékhoz 7 napos próbát kaptam, de oda rá is írták, hogy nem lehet vele letölteni a havi játékokat. Viszont, amikor vettük a konzolt, akkor 3 hónap goldot kaptunk hozzá és avval gond nélkül lehetett tölteni. Szóval passz, nincs rajta valami bővebb infó esetleg?
2014. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kosz a valasz!Csak annyit ir hogy letolthetosegekhez es letoltesekhez hely szukseges es a jatekokat meg media tartalmat meg kell venni!
2014. okt. 31. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Veszel egy fél terrás 1 terrás vinyot és ugy tolhatod persze csak ugy hogyha veszed a hold tagságot, de teljesen megéri multhonapban a battlefieldet most a darksiders 2 t toltottem le ezzel a ket jatekkal mar visszafizette nekem a microsoft azt hogy en elofizettem erre a 13 honapos golt tagságra 10.500.- forintot, 1 honapban 2 letoltheto jatek van, es nem gagyik, igazabol eleinte csak ezert vettem meg hogy online jatszhassak de teljesen megéri letolteni a játékokat végülis nem lesz internetadó :D
2014. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!