Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A leauge of legendsben lulu...

A leauge of legendsben lulu tényleg vihető midre, vagy csak pletyka?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ehm. Topra. Topra vihető. Midre én nem ajánlanám, de van olyan beteg ember aki meg tudja csinálni xD
2014. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hehe "pletyka" :D Lulu amúgy alapjáraton support, de én pl szoktam vinni topra is (ahogy az előző írta), meg midre is, de ott annyira nem hasznos. Topon jól el lehet szórakozni, mert a többi supporttól eltérően neki viszonylag sok élete van, de nem tanky mint pl. Braum vagy Leona, hanem nagyobb damage-e van, teamfight-okban pedig az ultija szuper. Főleg ha van egy Yasuo, Wukong vagy mondjuk egy Yi a csapatban, velük nagyon király tud lenni :D
2014. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vihető. S4 eleje fele kezdték vinni midre a pro-k, aztán a sok metabirka már követte is, sokáig elég elterjedt volt. De mivel a pro-k már inkább topon játszák, így manapság nem igazán látni miden, habár ez nem azt jelenti, hogy ne működne.
2014. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nem tudom te voltál-e de az előző meccsemen miden Lulu vs. Lulu volt :D
2014. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!