Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Disney Infinity XBOX 360 - Mi...

Disney Infinity XBOX 360 - Mi is ez? O. o (KATT pls)

Figyelt kérdés

Eléggé bonyolultan írtam le tény :S...

Szóval azt nem értem még ebben a disney infinity ben hogy megkell vennem az "1.0-át" ahhoz hogy játszhassak a 2.0-val?

Vagy nem kell és a legésszerűbb megvenni a 2.0-át mert arra jött ki a legtöbb addon.

Ja és ha kivan csippeltetve az xboxom akkor attólmég működik a game? És azok a játékok amik az "1.0-ban" vannak azok vannak 2.0-ra?

Ugye van ez a Toy Box: ha jól értem ez az hogy itt kb garry's mod hoz hasonlóan egy sandbox világba csöppenünk ahonnan bármilyen játékból bármit bárhogyan összerakhatunk.

Ez a toy box mindegyik pack-ben megtalálható?

Mert ez nekem nagyon bejön :D

Ha tudod akkor pontokban válaszolj :D

1)...

2)...

3)...

...

Köszi :)

by Bence

[F/14]



2014. okt. 28. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:

1.0 ás figurát tudok használni a 2.0-ban?

Ha nem akkor meglehet venni úgy hogy starter pack "1.0" plusz 2.0 CD?

2014. okt. 28. 15:13
 2/4 anonim válasza:
Szerintem müködnek de ez nem biztos,mert láttam 2.0 ajánlóját és abban benbe voltak a régi figurák is. Remélem használhatóak.
2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi én is remélem! :)

A többire tudsz még nekem válaszolni? :)

Nagyon hálás lennék

by Bence

2014. okt. 29. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

1,az 1.0 és a 2.0 mind a 2 egy külön játék,elég az egyiket megvenni

2,azt veszed meg amelyik jobban tetszik :D a 2.0azért jobb mert ugye újabb és az 1.0 figurákat is lehet használni

3,Toy box-igen itt lehet épiteni egy kis saját világot,1.0 és a 2.0 is tartalmazza + más játékosok világát is meg lehet nézni :)

2014. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!