Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 szigetvilágban hogy...

Sims 3 szigetvilágban hogy válhatok sellőként újra emberré?

Figyelt kérdés
Megszereztem 3 térképdarabot a négyből, és a 4.-hez cápával kéne bunyóznom, de nem tudok. Sok cápát találtam, megfigyeltem, húst tettem az eszköztáramba, de nem támadott meg, és én sem tudom őt. Szerintem azért nem támad meg, mert örök sellő a simem.Sellőhínárt is ettem, és az életre szóló boldogsággal is megvettem az Örök sellő-t. Hogy tudnék bunyózni a cápával, vagy visszaváltozni emberré?

2014. okt. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
jó neked vagy nem mert az én simemet mindig megtámadja a cápa XD, bár szerintem azért mert ember és a sellőket pedig nem támadja meg, de ha újra ember akarsz lenn akkor talán ez nem biztos (de mielőtt ezt megcsinálod mentsd el) akor szárisd ki mármint ne adj neki vizet de ha ettől meghal csak annyi hogy mentés nélkül kilépsz. a másik lehetőség hogy egy másik emberrel megszerezteted aki kb ugyan itt jár ezen a szinten (ezek ilyen olcsó megoldások de ne felejts el minden próbálkozásod előtt menteni!!!!!!!!!! én többször jkártam úgy hogy tök jó volt minden, most kezdtem építettem egy hotelt és elkeztem játszani és beloggolt a játékom XD hát igen saját káromon tanultam megXD)
2014. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sellőből nem lehet emberré változni. :D
2015. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sellőből csak akkor lehet emberré változni, ha sósvíz elvonása van, amit az örök sellő sajnos megakadályoz :/
2016. jan. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. azért nem támad meg a cápa mert sellő vagy. A sellőket sosem támadja meg.

2.Visszaváltozás:

a) Ha sokáig nem úszol tengervízben hanem csak fürdöl meg zuhanyzol, megvárod amíg eltűnik a "Sósvíz elvonás" hangulatjelző.

b) Extra erős gyógyelixír.

Extra: Ha Simed visszaváltozik emberré akkor megtartja a búvárkodás jártasságát, de elveszíti a sellőképességeit!

2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Sellőből nem lehet emberré változni. :D"

De lehet.

2016. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!