Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben melyik...

League of Legends-ben melyik championt érdemesebb megvenni? (Lent)

Figyelt kérdés

Kata vagy Akali közt vacillálok, kérlek írjatok nekem érveket és ellenérveket hogy melyikkel lenne jobb játszani ha Ahri a main karakterem, vele nagyon op-n játszom és ehhez mérve melyik lenne jobb számomra?


Köszönöm a választ.

16/L



2014. okt. 29. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Invoker


Kb akárhogy játszhatod ezt a hőst.

Személyes kedvenc az Exort + eul. Eul -> Sunstrike+meteor+deafen és kb a játék 25-30 percéig lehetetlen a túlélés.


Ha az ellenfél csapata tele van manát igénylő hősökkel, akkor természetesen a Wex Quas a nyerő húzás. Tornádó -> EMP és coldsnap/deafen és tadaaaa volt mana , nincs mana.


Ritkán de előfordul hogy supportot kell játszanom akkor simán csutkázom a quast és mellé párhuzamosan a wex-exortot. Coldsnap, icewall , hosszabb cc-k.


sok sikert! Cia :3

2014. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló. Három éve játszom a játékkal, Platinum divizoban vagyok, de egy kúúúrva szót nem értettem abból, amit irtál. Lefordítanád?:)
2014. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, Dotageeeeci? Mindent értek.
2014. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3 Sajnos énis :(
2014. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de én sem igazán értem:)

Megköszönöm ha valaki ír nekem véleményt Katáröl vagy Akaliról:)

2014. okt. 29. 11:29
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 Úgy tűnik a szuper platinum gyerek nem akar segíteni :( Szerintem akkor is Invoker :(
2014. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A plat nem szuper xdd

Amúgy mind2 op, katához nagyobb skill kell, legalábbis high elon, akali egy undorito karatker:)


szerintem kata.

2014. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én csak Akalihoz tudok mondani :) Jó champ.Eléggé OP nem kell neki nagy tehetség, hogy játsz vele :) egy w e q r q e r kombó és 4 másodperc alatt kivégzed az enemyt :) véleményem szerint faszántos kari
2014. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. okt. 29. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
e e e r , e e w r , 2 , f g , q w e r f
2014. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!