Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a huncraftot,...

Letöltöttem a huncraftot, telepítettem, kéri az eredeti cdt (az van nekem), és azt írja hogy nem találja pedig betettem. Hibás lehet, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a gépet.

Tedd újra a játékot.

Ha ezek után se megy, akkor szedj le netről cracket és crackeld.

2014. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt a hibaüzenetet küldi:"starcraft is unable to read required file. your starcraft CD may not be in the CD ROM drive. Please ensure that the starcraft disc is in the CDROM and press OK. To leave the program,press exit." Melyik cracket kéne leszedni? A bug fix crack integrálva van hozzá
2014. okt. 29. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Belépsz a Számítógép-be (Saját gép XP-né) Cserélhető adathordozós eszközök. jobb klikk Kiadás az összeset és csak a huncraftot hagyod bene. ja és ha mégsem jo akkor tölcs le egy fixcrack-at (huncraftot fixcrack letötlése) google-ba.
2014. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Sikerült megoldani? Mert nálam maga az SC, BW elindul CD nélkül, viszont a Huncraft kéri a lemezt - az viszont a fene se tudja már, hogy merre lett elkeverve :|

2015. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!