Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg akarom venni a world of...

Meg akarom venni a world of warcraft ot és ha online veszem akkor kapok hozza lvl 90 boost ot? Vagy azt hogy lehet szerezni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Megveszed a játékot

2. Befizeted a havidíjat (nem tudom most mennyi, kb 5000 huf)

3.Veszel egy boost csomagot (még plusz pénz), és akkor kapsz lvl 90re boost-ot (bár én úgy tudom jelenleg lvl 100 a max szint, szóval legyen inkább lvl 100as bosst)

2014. okt. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az előző jól mondja, külön kell megvenni. meg talán a wod digital delux kiadásához jár egy ajándékba.

viszont tényleg 100-as a max szint, de a boost csak 90-ig vagy 95-ig szól. azért, hogy a teljesen új játékosok is rögtön tudjanak az új kieggel játszani, de meglegyen benne a fejlődős rész is, mint annak, aki 1-es szintről kezdte és fullos karakterrel várta az új kiegészítőt.

2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!