Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak neki hogy ne...

Mit csináljak neki hogy ne álljon le?

Figyelt kérdés
hali. nekem a "The Sims 3 Complete Edition" van meg és nem tudok játszani mert mindig leáll. Belép meg minden, ott vagyok hogy új város, betölt, új háztartás aztán csinálom az emberkét és leáll. mit csináljak neki? Nagyon szeretnék játszani :(

2014. okt. 30. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak VELE?"

Ha azt kérded, mit csinálj neki, azt mondom, hogy csinálj neki eeegy...hmm...csinálj neki egy papírcsákót. Pl.

2014. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vicce voltál. De tényleg. haha -.-"

inkább válaszolj a problémára mint hogy megpróbálj okoskodni/kioktatni....

2014. okt. 30. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha crackelt játék, akkor nézz másik cracket, ha eredeti rakd újra, valószínűleg telepítési hiba lépett fel.
2014. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy túl gyenge hozzá a géped?
2014. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gép áll le vagy csak a játék? Ha a gép akkor nem árt kitakarítani, újrapasztázni... ha a játék akkor lehet hogy nem elég jó a géped hozzá, de próbáld meg újratelepíteni a játékot, frissíteni a videokártya drivert, esetleg újratelepíteni az egész windowst.
2014. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mint írták ha gép áll le, hardverhiba

ha csak a szoftver, akkor nraas nocd

2014. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
elsőre azt olvastam: ne álljon fel :D
2014. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nagyon fel tudja k*rni az agyamat, ha egy olyat látok, aki nem bír helyesen leírni egy mondatot. Hol vagyunk? Oviban?

A kérdésre válaszolva:

Eredeti, vagy nem? Mert ha nem, akkor megesik az ilyen. Ez van. Ha semmi sem segít, vedd meg, vagy töltsd le máshonnan!

2014. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak a játék áll, le nem az egész gép. ugyebár ez a verzió ami meg van, azt letöltöttem az egyik torrentes (jó) oldalról, és az összes kiegészítő benne van.
2014. okt. 31. 11:40
 10/12 anonim ***** válasza:

A torrentnél nem nagyon számít, hogy jó oldal-e, mert máshonnan szedegeti össze a részeket, ez a torrent lényege.


"A kliensek a fájlokat szeletekben (darabokban) töltik le. Minden csomópont megkeresi a hiányzó részhez a lehető leggyorsabb kapcsolatot, miközben ő is letöltésre kínálja fel a már letöltött fájldarabokat."


Valószínűleg hibás. Próbálj meg egy másik találatot.

2014. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!