Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem pc re...

Ajánlanátok nekem pc re játékokat?

Figyelt kérdés

a gépem : 1 mag 3.40GHz, vga 512mb gainward gts250, 3gb ddr2 ram...directX 9 asszem...

Far Cry 1 et nyomtam te a catacombáknál tovább nem jutottam ez el is vette tőlle a kedvem..a silkroad tetszett néztem rola videokat de szinte egy játékost nem láttam azon kivül aki épp játszott és féltem hogy úgyis hamar megunom..drakensang ot 40szint ig feltoltam még régebben de meguntam mert nagyon nehéz volt a farmolás...szoval valami ilyesmi játékot ajánlatánok? amit biztos nem unok meg.. köszi :)


2014. okt. 30. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

GTA sorozat

NFS

Fallout részek

Fifa

Max Payne

Mafia

Half Life

COD

The Godfather

Stalker legelső része

Warcraft


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2014. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezen olyan kb 2005-ig mennék el.


pl

Doom 3

Tomb Raider Legend-ig.

Quake 4.

Battlefield 2 (XP-n fut)

Sniper elite 1 (XP-n fut)

FEAR

Assassin's Creed 1

Wolfenstein Return to Castle

2014. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dead Island, Postal 2, Penumbra, Amnesia The Dark Descent, Serious Sam, S.T.A.L.K.E.R.
2014. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most ugyan ez csak core 2 dou E8400 3.0GHz-s proci van benne :D ajánlanátok most így?
2014. nov. 10. 19:02
 5/9 anonim válasza:
Call of Duty Advanced Warfare,Bioshock,GTA,NFS,Sleeping Dogs,Sleeping Dogs Definitive Edition,Watch Dogs,Multi Theft Auto,Fifa,Car Mechanic Simulator 2014(legjobb mind közül),Ghost Recon Future Soldier,sa-mp,Team Fortress 1(nem olyan jó),Team Fortress 2,Battlefield 2-3-4,Assasin's Creed,Counter Strike,League of Legends,Black & White 1-2,Skyrim,Thief,Sims, Még pár internetes játék:Shakes & Fidget,Good Game Maffia,Good Game Empire,Dark Orbit Ennyit tudok :)
2014. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
meg még 1 zombis játék:Dead island
2014. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
áá a watch dogs elmenne? kizárt a gta 4 nél van minimális lagg
2014. nov. 15. 10:43
 8/9 anonim válasza:
hát talán lowon
2014. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát az ugy nemkell :D de köszi
2014. nov. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!