Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem BF 4 et és nem...

Almamag22222 kérdése:

Megvettem BF 4 et és nem indul el. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Régen letöltöttem hogy kiprobáljam akkor hibátlanul ment minimum követelmény böven megvan hozzá. Mosz hogy megvettem originen kiirja állandoan h frissitsem drivert 13.9 röl 13.12 re ami megtörtént de mégse jo.. rámegyek tölt kicsit majd megjelenik játék ikonja de utana semmi..valami ötlet?

2014. okt. 30. 23:07
 1/6 daniel1385 ***** válasza:

próbáld meg a 14.9-es driverral (ez a legújabb)

+ mantle


a játék ikonja? alul? de nem dobja ki a játékot? vagy hogy?

2014. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi megprobálom!

Igen elinditom játékot és alul megjelenik bf4 ikon rámegyek beugrik feher ablak majd asztal megint és minidg ezvan.

2014. okt. 30. 23:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt h +mantle? azt sajna nem tudom mi
2014. okt. 30. 23:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Battlelog-nál nincs fent a Battlefield 4 logó mellett jobbra egy sárga kör, benne egy lefele nyíllal? Lehet frissíteni kell a plugint.
2014. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi ilyen. Most probáltam a campaign megy(Low-medium-on) azt betölti csak a multinál szorakozik
2014. okt. 31. 00:20
 6/6 daniel1385 ***** válasza:

punkbuster ? restart, ha nem jó reinstall.

egyébként error nem jelenik meg a böngészőben, mikor elindítod?

(mantle : olyan mint a directX, csak ez kizárólag AMD-nél működik, és nem minden játéknál... a bf4-nél igen :)

2014. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!