Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok komolyabb játékokat...

Tudnátok komolyabb játékokat ajánlani PC-re?

Figyelt kérdés

A gépemen kb minden megy, de olyasmi játékkal játszanék, amit nem "kinyomok aztán jólvan" típusú játékok, hanem olyan amitől kb függő lesz az ember ennyira jó! :D

Idáig a Skyrimmel játszottam a legtöbbet, és a rome total warral, spore-val, oblivionnal, call of duty 4-el... Sims3-al. GTA saanandrassal is játszottam RPG módban. Skyrimhez hasonló játékkal nagyon játszanék, vagy ahol "megvalósíthatok egy karaktert" és végtelen a játék idő. Tehát nem lesz vége a játéknak, ha "kijátszom". Játszotam xboxon anno egy fight night round 3 nevű játékkal, ami nagyon király volt, és tökre tetszett, hogy bármeddig boxolhtok a karakteremmel, de azt PC-re nem adták ki...

Szívesen játszanék valami olyan játékkkal, ami megragad, és akár hetekig lehet játszani vele... Szívesen játszanék olyasmi játékkal, mint skyrim. Vagy valami komolyabb gladiátoros játékkal, vagy olyan játékkal, ahol fejlődni lehet egy karakterrel, vagy csapattal, vagy bármivel, és sosincs vége. Régen eg 3d city nevű online játék az ami megfogott, hasonló volt mint a sims3 csak onlne volt, de megszűnt... Bármint ajánlhattok, de főleg skyrimhez hasnló tetsze, vagy ha van valami online játék, amit multy playerben lehet játszani.



2014. okt. 31. 12:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de pl a spore-vel is játszottam ami tetszett még nagyon
2014. okt. 31. 12:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a The Witcher sorozatot. :) Az első részhez szinkron is van, a másodikhoz felirat. A harmadik rész 2015-ben jelenik majd meg, többet nem tudok róla. Aztán a Borderlands 2 Ami még nagyon jó, és szerintem tetszene, a Prototype, bár ez inkább talán. Jó lehet még a Metal Gear Rising : Revengeace (azt hiszem így írják), A Far Cry 3, és a Splinter Cell Black list. Remélem segítettem! :)
2014. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fallout 3, Most kijött Middle-Earth:Shadows of Mordor , Port Royale, Arma 3
2014. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tipeket! És tudtok ezen kívül, vagy ezek közül olyat, ami belső nézetes? tehát úgy látom mintha én lennék a "játékos"?
2014. okt. 31. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Fallout 3 és New Vegas, belső nézetesek (is).
2014. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Borderlands és a Far Cry a belső nézetes. :) Egy van amit még kihagytam, és belsőnézetes, a Crysis 1-2-3.
2014. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi! a Far Crye 3-tól kb függő lettem! :D
2014. nov. 1. 20:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát az oblivion elődje a morrowind :)) ember azt nem szabad kihagyni, ha az oblivion, meg a skyrim megvan. Hát az is nagyon jó ám!!
2014. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De annak a grafikája elég ősrégi, és a skyrim sokkal összetettebb nem? :) Amúgy a 3 rész között mennyi idő telik el? morrowind-skyrim-oblivion között?
2014. nov. 8. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Ősrégi vagy sem, még az Arena is összetettebb és érdekesebb néhány manapság felkapott húdejójátékkal szemben. Az más kérdés, hogy nehézkes. De a Morrowind már pont az a kategória, amiben kevés frusztráció és rengeteg tartalom van. Ott még a mágia- és egyéb képességrendszer sem volt úgy kiherélve, mint a Skyrim esetében.
2014. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!