Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hol jobb játszani?

Szerintetek hol jobb játszani?

Figyelt kérdés
WoW tört szerveren vagy Tera? (ingyenes?) vagy esetleg más ingyenes mmorpg ami jobb a Tera- nál? nem kellenek az eredetis szövegek...
2014. okt. 31. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Path of Exile, ingyenes Diablo-klón.
2014. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Tera, ArcheAge, RIFT, Neverwinter jelenleg a legjobb ingyenes fantasy MMO-k.
2014. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De melyik jobb a tört wowtól?
2014. okt. 31. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem játszottam tört WoW szerveren, így erre nem tudok válaszolni. Az eredeti WoW-hoz legutóbb a Pandaria miatt tértem vissza, de már nem tudok vele komolyan játszani, valahogy túl lassú, túl nehézkes, túl kötött. Az újabb játékoknál nincsenek olyan kikötések, hogy az adott küldetést kizárólag egy tank-egy gyógyító-3 DPS felállásban lehet megcsinálni, és ha a bossfight 8. percében nem lövi el a varázsló az xy mágiát, akkor kipusztul az egész csapat. Nekem az ilyesmikre már nincs időm/idegzetem.
2014. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!