Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars The Old Republicban...

Star Wars The Old Republicban hol lehet venni, milyen küldetéssel lehet szerezni fejvadász sisakot? (15 szintű vagyok)

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó néhány sisakot kapsz majd szintezés közben, de GTN-en (Galactic Trade Market) is bőven találsz.

Ha viszont egy adott sisakot keresel, megtennéd, hogy linkelsz egy képet róla? :)

2014. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


ezt találtam, csak nincs írva, hogy melyik bolygón lehet megvenni

Előre is köszi a segítséget!

Előre is kös

2014. nov. 1. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Az amit linkeltél nem igazán fejvadásznak, hanem Sith Inquisitornak való és Dromund Kaason a legacy vendoroknál (Kaas City-ben a market körül találod őket) tudod a magasabb szintű karikkal összeszedett tokenekért beváltani. Egyébként annyira nem jók ezek az inheritance-es cuccok, ráadásul viszonylag ritkán is lehet hozzájuk tokent szerezni, max. main hand weapon-öset kapsz minden chapter 1 végén, viszont a többi része ritka.

De javaslom, ahogy fentebb is említettem gtn-en nézz körül, főként az armor >> adaptive és heavy armor kategóriákban, rengeteget fogsz találni, többet már viszonylag olcsón is.

Tipp: inkább a narancssárga (keretű) itemeket keresd, ezek alapból nem rendelkeznek stat-okkal, de a legtöbb bolygón újra tudod modolni őket, a Modification Commendations nevű vendornál kapható modokkal, ezáltal nem kell mindig cserélned a felszerelést és a Planetary Commendation-t sem gyűtjőd feleslegesen, plusz ezek még valamivel erősebbek is, mint a zöld, kék és fehér társaik.

2014. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!