Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a World of...

K.patrik96 kérdése:

Miért nem megy a World of Tanks teljes grafikán?! Normál grafikán belül mindent felviszek akkor megy. De ha átállitom Fejlesztettre és ott mindent fel akkor már nem pedig ez az igazi. Elvileg más graf. Motor! De miért?

Figyelt kérdés

8 GB ram.

AMD A8-5600k cpu with 1 gb videocard. + dualizáltam még egy 1 GB videókártyával azaz 2 Gb a videókártyám.

3.7 Ghz processzor. 1 terra winchester.



2014. nov. 1. 15:17
 1/6 Vida Sándor ***** válasza:

Azért, mert ez egy alaplapi APU-s videókártya.

Ne várj tőle csodát. Tehetsz neki 4 gb memóriát is, akkor is a rendszermemóriából veszi el, ami egy ddr3-as ram.

A wot nem támogatja a több magos processzorokat még.Mindig ígérik, hogy fogja, de nincs belőle semmi, úgyhogy hiába 4 magos a procid.

A teljes grafikához kellene legalább egy ddr5-ös videókártya, ami 40000 körül van. Próbáld ki a fejlesztett grafikát úgy, hogy nem mindent állítasz maxra. Közepesen szépen kellene mennie.

2014. nov. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen közepeesen megy , de igy szebb hogy normálba mindent maxra huzok ;) Nem a max. grafikán függ hogy hogyan játszassz. csak érdeklödtem köszi :)
2014. nov. 2. 10:59
 3/6 TallandThin Boy ***** válasza:

A dual graphics nem olyan erős, mint amennyire gondolod. A vga teljesítménye pedig nem csak a videókártya memóriáján múlik.


Ha jól gondolom hd 6770 van az APU mellé ugye?

2014. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amd r7 240. Az alaplapival egyutt 2gb a vidikartya azthittem eleg a wothoz de más játékoknál meg van sok fejlödés hogy már nem 1 hanem 2 gb a vidikartya.
2014. nov. 6. 08:45
 5/6 TallandThin Boy ***** válasza:

Igen, valamennyit számít a vram, de például hiába van egy kártyán 4 gb vram, ha maga a gpu gyenge.


Nálad is ez lehet a probléma, az r7 240 finoman szólva nem egy erős kártya.

2014. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezt elnéztem :\

Esetleg az amd A8 5600k mellé mit ajánlotok ami elviszi full grafon lazán ? ..

2014. dec. 4. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!