Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok jó játékokat mondani...

Tudnátok jó játékokat mondani erre a konfigra?

Figyelt kérdés

olyan fajtát szeretnék amiben pl lehet gyüjtögetni, kovácsolni vagy tárgyakat készíteni. (nem minecraftra vagy terráriára gondoltam)


Gépem:

Intel Core2 Duo CPU E7400 @ 2,80GHz

4,0GB RAM

ATI Radeon HD 2400 PRO



2014. nov. 1. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elder Scrolls részek! A Skyrim is kell hogy fusson ezen a konfigon, lehet nem ultrán, csak high-on, mert kb ez az ultra gépigénye, de high-on is kiválóan néz ki, főleg ha leszedsz egy-két enhanced mod-ot.

Esetleg még a Risen nevű játékot tudnám ajánlani, ha tetszik az a stílus.

Ja igen egy tipp hozzájuk: NE minimum nehézségen játszd, mert úgy értelmetlenül könnyű és feleslegessé válik kb minden képesség, kovácsolás, italkészítés, stb. Nézd meg max szinten, ha az túl nehéz akkor egyet vegyél vissza, de könnyebben tényleg ne játszd. :)

2014. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsod, :) köszi


(amúgy a kérdés még nyitva jöhetnek még játékok)

2014. nov. 2. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Haver ez a videokártya netpc-be való, orülj ,ha a skyrim 800*600-ban lowon elindul.
2014. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen, én is néztem hogy a videokártyám nem elég ehez
2014. nov. 2. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:

elindul, teszt videók is vannak fenn, annyi hogy nem szabad maxra tenni, mert akkor akad, jászd közepesen, vagy minimumon, azt szevasz, bár igazából elég a vsync-t meg a hasonlókat levenni, pl felbontást nem kell, tudja az 1080p-t a kártya, nem lesz annak baja

nekem közepesen megy a game a régi gépemen, amihez 7-8 éve egyáltalán nem nyúltam, szóval el lehet képzelni mit tud... XD

2014. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ember A stalkert lowon 800*600-ban 25 fps-sel átlagban. Hogy vinné már a skyrim-t 1080p-ben? attól , hogy te nem nyúltál a gépedhez 7-8 éve attól az Ő kártyája még mindig csak netpc-kbe való.


Kérdező mint írtam megpróbálhatod csak teljes low-ban.

2014. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocs, nem tudtam hogy te is nagy vállalatoknak pakolsz össze gépeket... :)
2014. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod rájössz , hogy miről beszélek... :)


Radeon HD 2400 Pro (Sapphire)


GPU: 65 nm RV610 (40 SP, 4 TMU, 4 ROP) @ 525 MHz

MEM: 256 MB 64-bit DDR2 @ 800 MHz

Megjelenés: 2007. jún. 28.


A HD 2000-es széria AGP-s kínálatának alján a 2400 Pro modell foglalt helyet, mely játékos szempontból nem túl erőteljes megoldás. A 40 Stream processzoros RV610 GPU sebességét a 64 bites memóriabusz is visszafogja, így érdekes lesz látni, hogy az AGP-s tesztben hogyan teljesít régebbi riválisaival szemben.



A Sapphire AGP-s 2400 Pro kártyája teljes méretű nyákra épül, de a felépítése igencsak egyszerű, olcsó hatást kelt. A hűtés a régi Inno 3D GeForce 3-as kártyákról lehet ismerős, ám szerencsére itt még nem szorult meg. A kis hőtermelésű GPU nem is igazán igényelne aktív hűtést, ám valószínűleg ez olcsóbb megoldás volt, mint egy nagyobb méretű passzív borda használata. A hátoldalon az AGP-s ATI kártyáknál megszokott módon egy Rialto fordítóchipet találunk. Ezen kívül csak a legszükségesebb funkciókat és alapvető kimeneteket szerelték fel a kártyára, mely olyan kis fogyasztású, hogy kiegészítő tápcsatlakozót sem igényel.

2014. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én tisztában vagyok és senki nem beszélt arról, hogy ez egy erős kártya itt csak arról volt szó, hogy el futna-e a skyrim vagy sem. És elfutna, de ezzel én nem azt mondtam hogy maxon akadásmentesen! Szerintem félreértettük egymást :)
2014. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Lehet nem ultrán, csak high-on,"

Végül is igaz, nem ultra csak high...

2014. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!