Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Direwolf2...

Zs Máté kérdése:

Miért nem indul el a Direwolf20 1.7 modpack? A Consolban dob valami piros szöveget de az mi?

Figyelt kérdés
A gépem egy állat 8magos 16GB RAMos PC. Az 1.6os DW20 elfutott. Ez miért nem? OS: Win 8.1 (64bit) Java: 7 Update 71 (64bit) itt a log: [link]

2014. nov. 2. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Az nem függ össze a gépeddel, hogy egy program hibának köszönhetően nem indul el, szóval itt nem lényeg az az "állat 8mag".


Egyszerűen hiba van a modpack-ban. Töröld le és töltsd le újra, hátha csak valami megsérült letöltés közben. Ha ez sem oldja meg, akkor meg kell várni, hogy Direwolf20 (vagy aki készítette a modpack-et) kijavítja.

2014. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De másnak miért indul el? Lehet nem szereti a Win 8at?
2014. nov. 2. 10:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy az esetleg megoldás lehet hogy kiszedem a modokat a modpackből és kézzel bemodolom a saját Minecraftomat?
2014. nov. 2. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:

A Win8-al semmi baj nincs, nekem is az van, bár nekem hiba nélkül fut a modpack.


Megpróbálhatsz bemoddolni egy Minecraft-ot, de az túl hosszú és bonyolult lenne. Próbáld meg inkább a modpack-ban kikapcsolni a modokat és így hátha meglesz, hogy minek van baja.

2014. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat. Megpróbálom letörölni és felrakni újra. Ha nem sikerül még kérdezek. :)
2014. nov. 2. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem működik. :( A piros szöveg az ez: Error while running launchMinecraft(): java.lang.NullPointerException

Valami ötlet?

2014. nov. 2. 13:25
 7/8 A kérdező kommentje:

News:

MŰKÖDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK!!!!!


Letöltöttem egy másik launchert és azzal elindult...


Nagyon boldog vagyok :)

2014. nov. 2. 15:53
 8/8 anonim válasza:

Nekem is ugyan ezt írja ki. :(

Honnan töltötted le amivel elindult?

2014. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!