Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion Európai szerói közül hol...

Tocapro23 kérdése:

Aion Európai szerói közül hol található a legtöbb magyar?

Figyelt kérdés

Elyos illetve Asmodian oldal is érdekelne eggyaránt!

Válaszokat köszönöm előre is!



2014. nov. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtobb magyart folosleges nezni, ugysem fognak soha osszetartani, max 10 fos aktiv legiok vannak

ely mind1 melyik angol szero, asmoknal Nexus

2014. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Higgy az előttem szólónak, nem akarsz te magyarokkal együtt játszani. Ez nem sznobizmus, hanem 10 éves tapasztalat.
2014. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elhiszem és nekem is ez a tapasztalatom Anuharton játszom és elég kihalt 3 ilyen úgynevezett 10 fős Legió megy és igazából köpködik egymást össze vissza! Szóval nem óhajtanék egyikbe se tartozni de angolul meg nem tudok olyan jól hogy esetleg nemzetközi legióba merjek menni! Ezért is érdekelt volna hol van a legtöbb magyar háthogyha találok esetleg egy megfelelő csapatot!
2014. nov. 2. 16:51
 4/4 anonim válasza:
Ely- Spatalos. televan magyarokkal. és vannak jó légiók szerintem, én legalábbis elégjót fogtam ki
2014. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!