Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban mi a szerepe az fps,...

Lol-ban mi a szerepe az fps, (ms) ping-nek?

Figyelt kérdés
mármint azt tudom hogy a ping minél kevesebb annál inkább nem laggol, de fps?A sebzéshez van köze?, dehát ott a cuccoknál számít csak az fps semmit nem befolyásol nem?

2014. nov. 2. 23:18
 1/6 mirror06 ***** válasza:

ping = milisecondba(ms) a kiszolgálók közötti adatátvitel


fps = frame per second (másodpercenként megjelenített képkocka), ez a géped teljesítményétől függ és a grafikai beállításoktól. minél több, annál szebben pörög a játék, minél kevesebb, annál jobban szaggat.

2014. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az fps t videok felvevésénél szokták figyelembe venni, asszem a 30 az optimális de minél nagyobb annál jobb
2014. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na 2. vagyok látom az elöttem szóló okosabb e téren, akkor ne hallgass rám :)
2014. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az arcod előtt gyorsan frissülő képek peregnek le. olyan gyorsan váltakozik hogy te folyamatos videónak/játéknak akárminek érzed. ha 25 fps a játék sebessége, másodpercenként 25-ször frissül a kép amit látsz. 25-30 az ideális, 60 fölött már csúszhat kicsit, csíkozódhat a kép néha, a monitorok átlag maximuma miatt. De minél több annál jobb :D
2014. nov. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jo ha sok fps-ed van, de 60-nal tobbet az atlag monitor nem tud megjeleniteni, van egy v-sync nevu opcio a beallitasokban ami igazitja a kepfrissitest a monitorodhoz, igy nem erolteted a geped foloslegesen a maxon

ping az minel kevesebb, a 60-70 mar egesz jo

2014. nov. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy aram játékban játszottam sorakával és a végén írta nekem egy ellenfél, hogy honorál,mert 70 000 lett neki az ms és hogy soha nem volt nála ennyi. Nem értem,hogy mivel befolyásoltam ezt neki?
2017. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!