Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RGH az x-box konzoloknál...

RGH az x-box konzoloknál pontosan hogyan működik?

Figyelt kérdés

Olyasmit hallottam, hogy kell egy külső winchester és arról futnak a játékok. De ha RGH-zák a gépet, akkor én is tudok a winyóra játékot rakni és telepíteni vagy hogy van ez?


Legyetek szívesek NE küldjetek linkeket, inkább valaki mondja meg, hogy mi az pontosan:D

Köszönöm!



2014. nov. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaja, kell egy tetves winyó, mindegy, h a gépé vagy külön veszel, mert ezen lesz a játék.

És jah, onnantól kezdve te magad azt raksz/töltesz rá, amit nem szégyellsz, egészen addig, amíg meg nem telik a winyó.

2014. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez valami csodálatos!:D

köszi!

2014. nov. 3. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha letöltöttem a játékot mondjuk pc-re, akkor gépről ráhúzom a külső winyóra az összes letöltött fájlt, aztán rácsatlakoztatom a winyót a boxra és utána tudom telepíteni vagy bonyolultabb?
2014. nov. 3. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

ha god formátumba van akkor átmásolod ,a boxon beállítod az elérési utat(ezt csak egyszer kell megcsinálnod).

ha iso.-ba akkor átalakítod god-dá és megy a többi

2014. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

és hogyan alakítom át god-dá, és az elérési utat hogyan állítom be?

2014. nov. 5. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!