Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen játszottam egy minigame-...

Régen játszottam egy minigame-el amiben egy tömzsi robotpandával kellett időutazni de már elfelejtettem a nevét felismeri valaki?

Figyelt kérdés

a játékvan volt egy megaditt cucc amit vel kellett venni majd visszatérni a kiindulópontra és rá kellett állni ilyen nyomólapokra ami kinyitotta az ajót amíg rajta állt a panda és mikor visszamentünk a kiindulópontra akkor mehhettünk egy másik pandával és láttuk az előző pandánkat aki úgy mozgott ahogy az előb mozgattuk mikor a 2. pandával visszatértünk a kiindulópontra mehettünk egy 3.kkal és igy tovább amíg meg nem szereztük a cuccot

ha valamelyik panda felakadt valamibe és nem tért vissza rendszerint a kezdőpontra akkor kiírta hogy paradox és végetért a játék


2014. nov. 4. 08:56
 1/1 A kérdező kommentje:
megvan! chronotron miniclip
2014. nov. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!