Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone legendary lapok (? )

Hearthstone legendary lapok (? )

Figyelt kérdés

Vettem nemrég 5 packot naponta veszek egyet.

eddig nem tudom miért de 5/3 legendary lap volt, tehát 5 pack 3 legenary lap a többi rare vagy common.

Először ragnaros, majd prophet, aztán antonidas, sok ideig nem jött ilyen lap, most kezdtek el jönni..

Ez jelent valamit? Hogy a vett packban több esetleg az esély hogy legendary lapot kapok? amugy 2-4% esély van kikapni ilyen komoly lapot. Amúgy eddig 6 van:

maexxana,loatheb,ragnaros,jaraxxus,prophet,antonidas.

Helyesírást ne nézzétek telorol vagyok.



2014. nov. 5. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Rohadtnagy szerencséd volt.
2014. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elhiszem, de remélem nem csak szerencse
2014. nov. 5. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak szerencse, nincs nagyobb esély legendaryra az igazi pénzzel vett csomagban.
2014. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
goldból vettem
2014. nov. 6. 14:38
 5/5 anonim válasza:
Igen szerencse. De egyben nem csak az. Nem hülyeség. Ha több packot veszel akkor tényleg nagyobb az esélye hogy legendary-t nyitsz. Amikor kijött a GvG akkor Én vettem 9 packot goldból. És volt benne 1 legendary. És ezt azért vágtam le mert nyitott béta óta játszok és az volt az első. Lehet nem valami jó de van :D
2015. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!