Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni az új wow kieget?

Megéri megvenni az új wow kieget?

Figyelt kérdés
eddig játszottam eredetit, most gondolkozom hogy vissza térek e az új kiegészítőre, de ugye elég drága mert így kb 12e+8ezer lenne minimum :S , szerintetek megéri vagy inkábB igyam el ezt a pénzt? :D
2014. nov. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sose érte meg az eredeti WoW. Játszottam ott 2 hónapot, és annyi, meg is utáltam. Jobban szórakozom egy törtön, ha úgy van, mint eredetin.


Szerintem ha mmorpg-t keresel, akkor vegyél egy Guild Wars 2 kulcsot 6-7 ezerért neten, a többit meg idd el.

2014. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem éri megvenni előre, az Mists of Pandaria kieg olyan szinten szörnyű lett hogy mostmár inkább megvár az ember egy jó értékelést az új kiegről youtubeon és aztán veszi meg de amúgy szerintem nem éri meg megvenni és ha alkoholista vagy idd el nyugodtan.
2014. nov. 6. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem. 6 évig WoWoztam, de ma már semmi olyasmit nem találok benne, amit az ingyenes MMO-k ne tudnának (ráadásul gyakran sokkal jobban).
2014. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem vagyok alkesz csak egyetemista :D , amugy milyen más mmorpg k vannak amik hasonlóak vagy jobbak? mert a guild wars az nekem a fajok miatt olyan fura meg a wowhoz képest nekem fura kb mind, meg ugye vannak a keleti mmorpg k amik meg nagyon értelmetlenek :D
2014. nov. 6. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Tera, Neverwinter, ArcheAge szerintem ezek nagyon jók, biztosan fog tetszeni valamelyik.
2014. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes nyugati típusú MMORPG kb. 3 van: a RIFT, a Lord of the Rings Online és a Star Wars the Old Republic. Az előbbi kiválóan viszi tovább a WoW-örökséget, de nekem a grafikája nem igazán tetszik, a hat faj pedig sablonos és kevés (ennek ellenére 3 éve játszom, úgyhogy valami mégis van a játékban). A LOTRO elképesztően hangulatos, igazi Gyűrűk Ura-feeling, de a kiegészítőket előbb-utóbb meg kell venni, ezért nem igazán free to play. Az SWTOR-nak fantasztikus a története, de a csapatjátékban eléggé gyenge.
2014. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hopsz, tényleg, a Neverwintert kihagytam! Remek, akcióközpontú harcrendszer, rengeteg, játékosok által készített kaland.
2014. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nekem ezek a játékok vagy grafikára gagyik vagy alapból ilyen koreai típusúak mint a silkroad online vagy olyanok mint a metin 2, ezeket nem szeretem, ilyen macskanőemberizék meg ilyenek rohangásznak... áh :D , de tényleg köszi, a wowot folytatom ha folytatom de addig meg van más :D
2014. nov. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!