Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a jurassic park...

Purkalt Tamás kérdése:

Hogyan lehet a jurassic park buildert androidos telefonról meghackelni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4 minim van a laptopom nem jó és ezért csak a telefonról tudom meghackelni a játékot ha lehet...

2014. nov. 7. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Definiáld nekem a hackelést, amire a kérdés irányul.
2014. nov. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy hogyan tudom elint3zni hogy én állítsam be hogy mennyi pénzem van meg ilyesmi...
2014. nov. 7. 07:25
 3/4 anonim válasza:
Szerbusz,sajnos nagyon rossz hírem van. Ezeket a játékokat mintpl; Coc, Jurassic Park, Castle Clash nem azért nem lehet meghekkelni mert netesek, ez tévhit. A fejlesztő központi szervere miatt, hidd el én már számtalanszor próbáltam, a másik dolog, ha Youtubeon látod, hogy sikerül NE higgy neki. Ezek az emberek csak azért csinálják, mert nekik az jól esik ha a te, vagy más agyát felb##zárják. De lényeg a lényeg, nem minden játékot érdemes meghekkelni, nemcsak azért mert az egyszerű embernek szinte lehetetlen, hanem azért mert egyszerüen elvész az élvezet és azon kapod magad, hogy sorra töltöd, majd másnap hack után már törlöd is le a játékokat. Szóval nem lehet
2014. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem...hát azért köszi
2014. nov. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!