Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudhatom a steam...

Honnan tudhatom a steam accountom tényleges értékét, melyet ellenőrzéskor a steamgifts is megállapít?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy a "steamgifts.com" weboldalra szeretnék az accountommal bejelentkezni, ahová a 100$-os értéket meg kell hogy üsse az accountom értéke, azonban az oldal állítja, hogy az accountom "értéktelen" hogy alig több mint 20$-t meghaladó érték szerepel rajta. a "mysteamgauge.com" ellenőrzése alapján viszont, 344,76$ a total érték. Vannak bundle-ből szerzett, és steam-en vásárolt játékaim is, tehát ezeket is érzékelnie kéne a rendszernek, gondolom én. Aki hasonló problémával szembesült, vagy nem, de tudna megoldást, kérem jelezze. előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2014. nov. 9. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nézd meg egy másik kalkulátor oldalon hogy mennyi a profilod értéke:

[link]

csak másold be a steam profil neved vagy url címed.

2014. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló a helyzet, megtalálja az accountomat, jelzi szépen a $327-es total értéket, a steamgifts viszont még mindig csak 29$-t értékel... Nem teljesen értem.
2014. nov. 11. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy csak a steam-en megvásárolt játékok értékét nézi, és figyelmen kívül hagyja a dobozos, humble bundle-s és egyéb úton megszerzett játékokat.

Hogyha a steam-en szerzett játékaid értéke meghaladja ezt a 100$-t, és így se enged be, sajna nincs más tippem. :(

2014. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam 2 humble-es játékot is csatolni, és figyeltem az összeget, az egyik játék csatolásánál változott az account értéke, a másiknál nem, azonban a megnőtt érték sem volt megegyező azzal az értékkel, mint amennyiért a játékot steam-en árulják. (Több értékünek érzékelte a steamgifts mint amennyinek kellett volna.)
2014. nov. 13. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a Steam fiók elvileg nem átruházható, ezért "tényleges" értéke nincs. Így a Steamgifts pont annyira értékeli, amennyire akarja.
2014. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%

Az értéket úgy kell érteni hogy az összes játék árának összegét számolják .

De amúgy nekem is ez a problémám.

2015. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, basszus, ha nem tudjátok, legalább ne válaszolnátok a kérdésre... Egyáltalán használta közületek bárki is az oldalt? Elolvastátok a szabályzatot?!


A kérdezőnek pedig: A Bundle-ökből származó játékok értéke elenyésző, azt nem is nézi szinte az oldal. a Giveaway-eken szerzett játékokat sem számolja. Ez azért van, hogy ha valaki megvesz egy Bundle-t, akkor az ne tudjon egyből menni steamgiftsre, mondjuk hogy több accounttal növelje a nyerési esélyét. Ja, és a Sale-en vett játékok ára is máshogy számolódik. Szóval a Steamgifts a többi kalkulátorral szemben nem azt nézi, hogy mennyit kellett volna fizetned ahhoz, hogy megvedd a játékokat a hivatalos Steam marketen, hanem azt, hogy effektíven mennyit költöttél rájuk!

2015. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!