Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék a Prehistorik...

Hogyan tudnék a Prehistorik Man-nel játszani?

Figyelt kérdés
Ez a játék a Prehistorik és a Prehistorik 2 folytatása! Akik a 90es években voltak gyerekek, azok emlékezhetnek rájuk. Nemrég viszont tudomást szereztem róla, hogy készült egy harmadik rész is 1995-ben, viszont elvileg csak gameboy-ra jött ki. Nyilván van hozzá emulátor, de a játékhoz semmilyen letöltőoldalt nem találok, ahonnan leszedhetném, pedig nagyon érdekelne! :(

#dos-játékok
2014. nov. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem folytatás, csak átnevezték a kettőt és ezen a néven adták ki konzolokra. (SNES-re is)
2014. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de egy különálló játék, új pályákkal, új ellenségekkel. néztem róla gameplay-t és nem az első 2 rész egyvelege...
2014. nov. 12. 21:29
 3/3 A kérdező kommentje:
ja bocsánat, félreértettem kicsit, amit írtál... tehát a 2. részt átnevezték és kiadták konzolra... de maga a játék akkor is különbözik tőle és valahogy csak lehet vele játszani
2014. nov. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!