Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudna segíteni valaki battlefi...

Tudna segíteni valaki battlefield 3 punkbuster problémában?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy 3-4 napja még tudtam rendesen játszani, de tegnapelőtt fellpteme gy szerverre majd kidobott: ERROR punkbuster kick 2 perc violatin multihack.

Tudtommal soha nem hazsnáltam még cheat programot.

Minden egyes alkalommal amikor fellépnék egy szerverre, a játék betölt majd kidob, kickel 2perc, 5 perc, kb mindig ennyire. De nem tudok egy szerverre semc satlakozni, mert ez kidob mindig...

Néztem battlelog fórumokat, sokaknak van ugyan ilyen problémájuk. Szinte az összes ilyennel kapcsolatos "lapok vagy posztok, nem tudom fórumokon, hogy nevezik ezeket (thread)" lelettek zárva. Szóval Thread locked. Érdekes, mások a semmiért kapták a bannt, a fórumokon lévő posztokat meg llelokkolják...

Írtam már az evenbalance-nak (punkbusternek), de még nem érkezett válasz. Ezért először is kérdezném tőletek, hogy nálatok is van e ilyen probléma vagy találkoztatok e már vele. Illetve tudnánok e nekem tippet adni, hogy mi tévő legyek???



2014. nov. 14. 22:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!