Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ban a segítők megtudnak...

Skyrim-ban a segítők megtudnak halni?

Figyelt kérdés
Skyrim-ban a segítők (akiket mellék küldetéssel lehet szerezni) megtudnak halni? Ha igen, akkor fel lehet kelteni, éleszteni őket?

2014. nov. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy csak összegörnyed, vagy el is ájul, de meghalni nem tud. Ha megölted a környező ellenségeket, magukhoz térnek.
2014. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz! :)
2014. nov. 15. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy csak miattad tudnak meghalni. Feléleszteni őket a resurrect konzol paranccsal lehet de minden tárgy amit te adtál nekik eltűnik.
2014. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is kössz :)

(Csalni viszont nem fogok)

2014. nov. 16. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A mágus akadémiában két osztálytársam (J'zargo nevű khajit és, egy elf) is meghalt.Mindkettőjük külön küldetésben halt meg de, mind 2 küldetés veszélyes volt azon a szinten amelyiken akkor voltam(másképp nem hívtam volna segítséget).


Valószínűleg az ellenség ölte meg őket és, nem én mert ahhoz elég bénán kéne céloznom hogy véletlenül akkora sorozatot kreáljak a leggyengébb tűzgolyóval(akkor még csak az volt meg) hogy az megölhessen ilyen szintű mágusokat.

2015. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!