Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy le mindig a Just...

Rafikesz kérdése:

Miért fagy le mindig a Just Cause 2?

Figyelt kérdés
Sokszor, amikor éppen objektumot rombolgatok, vagy küldetés közben vagyok, lefagy a Just cause 2! Meg tudnátok mondani, hogy miért? Ennél a játéknál nagyobb gépigényű játékokat is simán futtat a gépem full grafikán, bármiféle akadozás, lag nélkül, és eddig semmilyen játék nem fagyott le ezen a számítógépen nekem!

2014. nov. 15. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

eredeti, tört? Egy adott ponton, vagy mindig máshol fagy? Időben nézve kb ugyan akkor fagy ( pl játék indítás után 15-20 perc elteltével), vagy teljesen véletlenszerű?


Így elsőre csak arra tudok gondolni, hogy törted van felrakva és rossz a crack, ezért megtölti a RAM-ot. Volt ilyen gond az Alice:Madness Returns nevű játék crackjénél is, nem figyelt a csapat és 15 perc múlva annyi adatot generált, hogy teljesen lehúzta a ramot (kifagyott a játék).

2014. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eredeti a játék, a pénteki steames leárazáson vettem meg. Az elején 1-1.5 órát is játszottam vele, és akkor nem fagyott le, de most valamiért 15-20 perc múlva ki szokott lépni belőle.
2014. nov. 16. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ha aktuális még a kérdés, irj privátot és megpróbálok segíteni.
2014. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem megoldódott, de teljesen magától
2014. nov. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!