Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a Metin2?

Miért nem indul a Metin2?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem és semmi baj nem volt vele... játszottam vagy egy órát, majd kiléptem és ma, mikor újra be akartam lépni, nem engedélyezte, hogy "FUTTATÁS", amivel indul a játék. Lejött egy Gameforge ikon, meg egy Metin2 ikon, elvileg mindkettőből el lehet indítani játékot, de most egyikből sem sikerül. :/

A válaszokat előre is köszi!



2014. nov. 16. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nem a kérdésedre a válasz, de ha rém hallgatsz ott hagyod azt a mocskot, mert több pénzt kell ráköltened majd, mint amennyiért simán állhatod a WOW minden havidíját. Egyébként, nem tudom milyen géped van, ha bírja akkor Tera. (egyébként töltsd le újra, hátha úgy működik)
2014. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jobb klikk - futtatás rendszergazdaként

jobb klikk az indító fájlon - Tulajdonságok - Kompatibilitás - kompatibilitási módban futtatás: XP SP3


Ha továbbra is rossz, szokott repair lehetőség lenni mappában, azt kéne elindítani. Gépet újra indítottad? Feladatkezelőben nincsen beszorulva a metin2, mint futó alkalmazás (ctrl shift esc, folyamatok)?

2014. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gameforge ikon, elindul, és azon belül majd játék indítása... ennyi... De tedd újra, ha rossz még.


#1: Szerintem te meg inkább maradj csendben. Nem msuzáj valós pénzt rákötleni a metin2-re, anélkül is lehet játszani vele, és anélkül is el lehet elérni dolgokat. Nyílván nem akkorát, mint egy top1 PVP-s, de nem kell magasra álítani azt a bizonyos mércét.

2014. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Sikerült. :)


1-es, amúgy miért kéne rá pénzt költenem? Nem fogok rá pénzt költeni. Sztem anélkül is elég jó.

2014. nov. 17. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy rossz, csak vannak már jobbak... igen 2014 van. Persze játszatok azzal, ami tetszik
2014. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!