Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vásároljak Originen és...

Hogyan vásároljak Originen és Steamen?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:


1. Azon rizikózok, hogy PayPallal fizessek-e, vagy szerintetek nyugodtan megadhatom a bankkártyát mindkét oldalon?



2. Mindkettőnél írja, hogy "Fizetés és szállítás".

Ez oké, de mégis mi az, hogy szállítás, meg számlázási cím? Azt hittem, úgy van, hogy megveszem, levonják, és tölthetem lefelé, hoznak is valamit házhoz?



2014. nov. 16. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőn megadhatod a bankkártyát, csak ne jelöld be, hogy emlékezzen rá. Nincs szállítás, aggódni nem kell. Ahol címet kér, oda beírod a címed.
2014. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az csak a számlázási cím, nem hoznak amúgy ki semmit. Formalitás. A vásárlás után egyből töltheted is majd a játékokat.


Amúgy igen, biztonságos, mindkettőn nyugodtan vásárolhatsz. Az Origin kizárólag az EA online áruháza, a Steam a Valve által működtetett, de mivel rengeteg kiadóval megegyeztek, így a legnagyobb digitális játékáruháznak tekinthető. Nyugodtan használhatod mindkettőn a bankkártyád, de ha a Paypal kényelmesebb, akkor azzal is mehet, teljesen mindegy igazából.

2014. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem a közvetlen kényelmesebb, ezért gondoltam rá.

Köszönöm a válaszokat, igazából megmondom őszintén nagyon utálok letölteni játékot, ha tehetném mindent megvennék, mintha konzolon lennék, csak itt olcsóbb

2014. nov. 16. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen én is ódzkodtam a Steam-en vásárlástól, de az utóbbi egy évben összesen 2 dobozosat vettem. Kár, hogy nincs doboz, meg adathordozó, de belegondolva, akció idején egy premier játék árából vehetsz kb. 10 másikat. Túl erős érv.
2014. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Steamről én nem szoktam venni mert csak a holiday sale-ek olcsók. Originről meg azért mert egy halom szar és EA van mögötte.


[link]


Innen veszem meg és érvényesítem a kapott kódot Steamen. Eddig még nem vertek át.

2014. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerk.: Csak PayPallal fizetek az interneten, és csak a saját oldalukon, előre feltöltve pénzel, így ha akarnák sem tudnak lenyúlni.
2014. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezért kérdeztem, de mivel én magán a steamen és originen szeretnék, ott biztonságos megadni a számot? Ezt kérdeztem, de eltértek a tárgytól, és más oldalra.


Ha más oldalról szedném a kódot, akkor én is paypaloznék

2014. nov. 17. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Spec megadhatod, relatíve biztonságos. De a PSN-t is feltörték anno és lenyúlták a számokat. A Sony meg hónapok múlva szólt, hogy lehet lenyúlták a kártya adataid. Én nem adnám meg nekik sem. Egyébként nekem eddig semmit nem hoztak házhoz.
2014. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!