Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A gyerekem transformers...

Tomasovszki Dóra kérdése:

A gyerekem transformers őrült. Milyen játékokat vegyek neki?

Figyelt kérdés
Eddig egy Optimus fővezére van.Egy játékért max 4500 ft-ot szánnék. Hol keressem? És mit?

2014. nov. 17. 09:27
 1/4 f35cd7d7 válasza:
Hát ha már transformers őrölt akkor azt, és az auchanban vagy a tescoban jön a kari biztos van.
2014. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Transformerek általában a nagy üzletláncokban olcsóbbak. Tehát a Régiót vagy Müllert kerüljük, ott több ezerrel drágábbak. Azt nem tudom, hogy a plazákban mi a helyzet. Érdemes szétnézni online is, több netes áruház árai egészen jók és néha vannak kedvezményeik is. Ezek közül a Fantasmania.hu-n is találni néha jó árban lévő figurákat, de el kell olvasni a leírásukat, mert a legtöbb használt és hiányos állapotú lehet.


Egyébként Magyarországon, sőt egész Közép és Kelet-Európában nagyon nehéz dolog Transformers játékokat gyűjteni. Tapasztalatból tudom, sokáig én is gyűjtöttem ezeket. Ez egyrészt azért van, mert ma már alig adják ki itt a figurákat. Amerikában, Japánban és néhány szerencsésebb országban hatalmas Transformers választék van, hihetetlen kidolgozású figurák jelennek meg, amik nemcsak a gyerekeket, hanem a felnőtt rajongókat is megcélozzák. Ezeket sajnos évek óta nem kapni nálunk, ma már szinte csak a silányabb minőségű, bugyutább Transformers játékokat forgalmazzák. Például legutóbb a negyedik Transformers mozifilm figurái közül sok nem jelent meg nálunk.


A másik nehezítő tényező az, hogy az Európai árak sokszor az amerikai árak kétszeresei vagy háromszorosai. Ami nekik kb. 2500-3000 Ft-nak megfelelő összegbe kerül, az az itthoni boltokban általában 6000-7000 körül van. Ma már a legkisebb, legigénytelenebb Transformers figurákért is elkérhetnek akár 5000 Ft-ot is. Ezért érdemes kivárni a leárazásokat.


Karácsony táján a nagy üzletekben szoktak lenni leárazások, és mivel a negyedik mozifilmes figurák (vagyis az a kevés, ami megjelent ebben az országban) már fél éve a polcokon vannak, lehet, hogy olcsóbbak lesznek majd. Azt hiszem, most pl. a Tesco-ban vannak leárazott Transformers játékok, de sajnos abban, ami hozzám a legközelebb van, ott pont nincs ilyen akció.


A legtöbb Transformers gyűjtő egyébként ma már külföldről szerzi be a játékokat, mert ott sokkal több kapható és néha még szállítással együtt is olcsóbbak, mintha a legközelebbi játékboltban vennénk meg. Ha ez nem megoldás, akkor van még egy magyar Transformers rajongói fórum is: hunformers.1azy.net


Néha itt a tagok összeírják, hogy mikor és hol vannak leárazások, vagy hogy mely boltokban miket érdemes venni. Ők biztos jobban képben vannak, mint én.


Bocs a hosszú szövegért, csak gondoltam, elmondom, hogy milyen bonyolult vállalkozás a Transformers-ek gyűjtése itt Európa ezen részén.

2014. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Biztos hogy a gyereked? És nem te? Minek tetted fel azokat a kérdéseket hogy pl." ki az az Autobot Drift?"
2014. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az engem érdekel, én nézem,de nem veszek játékokat.
2014. dec. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!