Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Runes of Magic update probléma...

Runes of Magic update probléma. A cél előtt egy hangyányival!?

Figyelt kérdés
Már letöltöttem a játékot,telepítettem is,már az updatelésnél tart,annak is a vége felé,aztán egyszer csak kiírja hogy nincs elég hely a C-n egy 3000Mb updateléshez.Már próbáltam helyet felszabadítani rajta,de nem tudok többet.Már a regedit be is beállítottam hogy ne a C-re tegye.Mert nálam az E-re vannak telepítve a programok,így ott van nagyobb hely,a C-n szinte alig van.Próbáltam a launcher-ben is keresni valami beállítást,de nem találtam ilyet.Megfigyeltem hogy miközben updatel a C-ről meg az E-ről is vesz le helyet.Remélem érthető valamennyire hogy mi a problémám.Ja és mikor letöltöttem meg telepítettem mindig az E-re volt beállítva.Köszi a segítséget előre is.

2014. nov. 17. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ne játssz Runes of Magic-el, vannak ezerszer jobb ingyenes alternatívák is (TERA, RIFT, Neverwinter, ArcheAge)!

Na jó, ha gyenge a géped, vagy ha a haverok is a RoM-et tolják, elfogadom, de ha megengedheted magadnak, próbáld ki a fentieket, nem fogsz csalódni.

2014. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!