Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. SeeMTA-ban hogy lehet...

Alixx kérdése:

1. SeeMTA-ban hogy lehet jármű slotot törölni? 2. Mi az a frakció hogyan lehet belépni pl illegálisba

Figyelt kérdés

1.Az a problémám hogy hogyan lehet jármű slotot törölni mert kezdő voltam és vettem trabit 2 mert össze volt törve és nincs meg a kulcs se és rossz hogy nem tok több autót venni :( és se a trabi nem tom hol van az egyik a rendőrségen a másikat nem és a /gps kocsim se megy

2.Hogy mi konkrétan a frakció mert hallottam olyat hogy illegális frakció és pl hogy lehet belépni



2014. nov. 17. 21:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg egyéb fogalmak amik nincsenek a regibe irnatok fontosabbat mert pl nincs a regibe hogy db drive-by=kocsival elütés
2014. nov. 17. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Slot törlés: Felmész fórumra ( [link] és írsz egy főadminnak, hogy adjon kulcsot a Trabantokhoz. Aztán elviszed a kocsikat ide bezúzatni, amiért egyébként kapsz némi pénzt.


[link]


Frakciók: A frakciók másnéven csoportok, szervezetek. Vannak legális (rendőrség, nav, nyomozó, katonaság), semleges (szerelő, taxi, mentős), és vannak illegális frakciók (bandák, maffiák, cartel).

Legális frakcióba általában fórumon tudsz jelentkezni.

Ha illegálba akarsz menni (néger/latin bandák, olasz/orosz maffia, motoros bandák) akkor meg IG (a játékon belül) kell felkeresned őket, RP-zni kell velük stb.

Ha van még kérdésed, küldd el privátba.

2014. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!