Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen rangotok lett CS:GO-ban...

Milyen rangotok lett CS:GO-ban a besoroló 10 win után?

Figyelt kérdés
Nekem Silver 2 és 45 win után is (kb. 100 meccset játszottam)
2014. nov. 18. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezüst elit mester. De mióta olcsó lett a játék (volt egy hét kb) azóta igen csak elszaporodtak a gyanúsan profik, leestem egy szintet s istennek nem tudom visszaszerezni. De igaz ez az egész klánra..... Mindig ugyanazzal a csapattal megyünk versengőre akikkel előtte is mentünk, nem hinném hogy mi felejtettünk el játszani, sőt azóta még fejlődtünk is..... de előtte 10/8 win-t hoztunk most meg csoda ha 10 meccsből 2-őt megnyerünk.... Mikor jön a gyerek van neki 100 órája, futás közben osztja az egy golyós fejeseket instant , időd sincs kilőni... Azt még privát profilos is.... na az nem kicsit gyanús.... Mint például ez is, csak ez nem privát profil..... Multkori képem. [link]

Látható hogy egyik cs-ben sem játszott valami sokat... rekord az 1.6 83 órával :D

2014. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!