Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NextWorld2 nevű játékban mi a...

NextWorld2 nevű játékban mi a neve a legújabb pályának? Olyan gyönyörű!

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizetnek azért hogy reklámozd ezt a szart?
2014. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező. Ha ezt a szemembe mondtad volna, én esküszöm paráznék tőled :I
2014. nov. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rejtélyek völgye. Menj csak oda, megcsapkod 1 mérges pöffeteg aztán szépen összerak :)
2014. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3. válaszoló. Az első kettő nem tudom hogy keveredett ide, de ez egy kérdezz-felelek oldal ha nem tudnátok. Szóval az elmebeteg dolgaitokat máshova vigyétek köszi!
2014. nov. 20. 09:46
 5/11 Saavedro ***** válasza:
Érdekes, hogy PONT félóránként raktad ki a...khm 'kérdéseidet', szívdobogva figyelve, hogy mikor jár le a limit. Ráadásul, ha valóban ennyi dolog érdekel ezzel az 'ingyenes MMORPG-vel' (ahogy életszerűen fogalmaztad...) kapcsolatban, akkor miért nem egy kérdés alpontjaiként fejted ki? (kitalálom...nagyon szeretsz várakozni, amíg válasz érkezik..
2014. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel új regisztráló vagyok 2 óránként tehetek csak fel kérdést és 5 percenként írhatok egy választ, tehát nyilván nem én voltam aki fél óránként írt, ha volt ilyen. Egyébként meg ez egy egyszerű kérdés volt nem azt írtam, hogy gyertek játszani blabla. Egy darab választ vártam rá nem ilyen összeesküvés elméleteket. Teleforól voltam fent és az egyik ismerősömmel erről beszélgettünk, mert csak a "farmmpálya" szó maradt meg és nem jutott eszünkbe a rendes neve. Telóról meg nem töltötte be a wiki oldalt, gondolom túl nagy vagy passz. De olyan jó, hogy egyesek kötözködni járnak fel ide ahogy látom.
2014. nov. 20. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Végül is olyan gyönyörű ez a magyar ingyenes mmo-rpg ^^... Nem.
2014. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés szép vagy nem szép. Attól, hogy Neked nem tetszik másnak még tetszhet. Attól hogy gondolom máshol játszol még nem kell lehúzni a többi szervert. Rosszindulatú mindenki tud lenni, ahhoz nem kell tehetség.
2014. nov. 20. 14:05
 9/11 Saavedro ***** válasza:

Hát nem kell tehetség hozzá, az biztos, pont Te mondod...? :D


"Mivel új regisztráló vagyok 2 óránként tehetek csak fel kérdést és 5 percenként írhatok egy választ, tehát nyilván nem én voltam aki fél óránként írt, ha volt ilyen." Valóban? Akkor miért írtad ezt nekem? -

"De jó lenne ha nem offolnád tele azt a három darab kérdést amit feltettem." Hmmm...érdekes...


Egyébként sem érdekel senkit, hogy 'olyan gyönyörű a legújabb pálya' és ha tényleg érdekelne, fórumokon utánanéznél, wikipedián elolvasnád, hivatalos leírásban megnéznéd (Ja, tudom...nem tölti be a telefon. Addig meg nem tudsz várni, amíg egy géphez kerülsz, ugye?) és nem olyan életszerűtlen kérdéseket, hogy a 'NextWorld 2 INGYENES, MAGYAR mmorpg-ről mi a véleményetek? Olyan gyönyörű! Melyik pályára regisztráljak? Mióta Next a Next?' (kicsit sem reklámgyanús...)

-.-

2014. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja hát igen akkor a te logikáddal itt minden reklám ami konkrétan megvan nevezve :D Majd legközelebb annyit írok ingyenes magyar mmorpg aztán gógyizd ki melyikre gondolok :D Istenem hogy ilyen embereket honnan szalajtanak... Menj zaklass mindenkit aki normálisan konkretizálja a kérdést. Van román szerverük is képzeld... ezért volt leírva hogy Magyar pl. De örülök, hogy ilyen okos vagy. Bemásolod amit írtam aztán teljesen figyelmen kívül hagyod. "olvass wikit" - írtam nem töltötte be. "miért nem várod ki" mivel akkor kellett a válasz nem fogok hazarohanni, ezért találták ki a netet a telefonra. Fél óránként kérdezek? Aham ahhoz képest már elég világos hogy 2 óránként. Te se tudod már mibe köss bele csak mondod a magadét. :D Arról nem is beszélve, hogy válaszod nincs egyik kérdésre sem, tehát miért is vagy itt? Reklám lenne? Itt minek? Aki nem játszik vele az nem tud válaszolni sem, ráadásul nem egy kezdő szerverről van szó. De a legnyilvánvalóbb ellenvetés az az, hogy még mindig itt vagyok, tehát vártam az Értelmes választ. Ennyit Rólad. :)
2014. nov. 20. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!