Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leírnátok lépésről lépésre,...

Leírnátok lépésről lépésre, hogy hogyan s miként kezdjek bele a World of Warcraft világába? Hosszabban alul olvassatok.

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy hol kell megvenni a játékot magyar forintért, és előfizetni. Az egyik ismerősöm említette, hogy valami battlechest vegyem meg cataclysmet, pandáriát meg minden egyéb kiegészítőt. Én WoD-on szeretnék játszani, ezért ki is akadtam, hogy miért kéne megvenni az összes kiegészítőt, ha én csak azon szeretnék játszani? Ráadásul még elő is kell fizetni, ezáltal a gatyám is rámenne a játékra. Nem lenne elég megvenni magát a Warlords of Draenort és előfizetni? Lépésről, lépésre kérnék segítséget tőletek, a lehető legolcsóbb Forintban értendő fizetést szeretném nem bankkártyáról. Ugyanis még az euro alapú számla is elég drága. Előre is köszönöm, trollok és egyebek kíméljenek.

19/F



2014. nov. 20. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Bankártyás fizetéshez elég a forintos számla. Nem kell törődni azzal, miben fizetsz. Átváltják közben. Ez a modern világ.


[link]


[link]

2014. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!