Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Molten WoW nevű szerveren a...

Molten WoW nevű szerveren a segítségetekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Nos, az imént értem el a maximum szintet(85). Nagy segítségre lenne szükségem, most kezdtem bele a játékba és még úgy vélem nem ér véget itt a játék. Sok embert láttam jó felszerelésbe, de nem tudom, hogy kell szerezni. Mondták, hogy menjek rhc-ra, de azt sem tudom mi az. Elmondták, hogy craftoljak magamnak, erre az volt a válaszom, hogy ez nem minecraft és kinevettek. Valaki szánna rám elég időt, és segítene? Nem szeretnék előfizetni a játékra addig, amíg meg sem ismertem. Skype, vagy TS3 legyen, hogy megkönnyítse a dolgunkat.

15/F



2014. nov. 20. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Már az elején leszögezném, én régóta nem WoWozom.


Craft - Lehet nem tűnt fel neked, de a wowban vannak szakmák. Ilyen a kovács (blacksmithing), varró (tailoring) és társaik. Van gyűjtögető szakma, mint a bányászás (mining), ami alapanyagot ad a fémmel kapcsolatos szakmákhoz (pl blacksmithing), vagy nyúzás (skinning), ami meg a bőrmunkákhoz (leatherworking) kell.


Páncéltípusodnak megfelelő szakmával tudsz magadnak jó tárgyakat létrehozni, amik több item pontot fognak adni, jobb lesz a gear-ed.


RHC - Random Heroic vmi. Belépsz az insta keresőbe, és szépen benyomod, te milyen posztra szeretnél menni, majd ha megvan a csapat, behív téged. mivel a kereső figyeli a rajtad lévő cuccokat (van ivl, item level, mennyi pontot ér a szetted, minél jobb, annál több pontot ér) és aszerint húz be instákba. Ott a végén leölitek a boss-t és ha szerencséd van, kapsz valamit a loot-ból, ami jobb, mint az, ami rajtad van.


Ami meg az előfizetést illeti: rajtad áll, hogy szeretnél-e rá költeni egyáltalán, de én nem tenném. Sajnos a WoW nagyon elavult, kiöregedett mmorpg. Próbálják felnyomni, de látszik a hanyatlása. Van sok másik (gyakran ingyenes) MMO, ami jobb nála.


Törtön el lehet szórakozni, az egy dolog, de én nem javasolnám az eredetit. Persze a döntés a tied.

2014. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még mindig kell segítség (régen írtad ki a kérdést) akkor ha kell privtában írd meg a karid nevét és szívesen segítek. :)
2015. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!