Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PC játékokat tudtok...

Milyen PC játékokat tudtok nekem ajánlani 2003-2008-ig?

Figyelt kérdés

Windows 7

Intel Core2 Duo 2.67GHz

RAM 2 GB

Grafikus memória 256 MB


Aztán ha valamilyen adat még szükséges mondjátok. Lány vagyok aztán biztos kihagytam valamit. :D

És még annyit, hogy Half Life-on kívül, mert egyik kedvenc ismerem.

Köszi előre is.



2014. nov. 21. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:

graf memória az a videokártya, ilyenkor jobb a videokártya pontos, teljes nevét megadni.


Milyen játékokat szeretsz?


Dragon Age: Origins

Dragon Age 2

Elder Scrolls 4

Call of Duty 2, 4

Battlefield 2

Path of the ninja

Grand Theft Auto: San Andreas

Dont Starve (Reign of the Giants kieg nélkül)

Quake 4

Sims 2

Counter Strike 1.6, CS:Source

Gothic 2-4

Age of Empires 2-3

Empire Earth 2

2014. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez is jó felsorolás köszönöm szépen.

A Quake, Gothic, Elder Scrolls-t kifogom próbálni valamikor. :)

A szerepjátékok világában annyira nem vagyok benne, lehet itt lesz az ideje 1-2-t megismerni.

2014. nov. 21. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Gothicból az első kettő menne, ha ismernénk a pontos videokártyát, talán a három is. Az első hangulata a legjobb, a második meg a legjobb játék a sorozatban. A harmadik meg a... harmadik.

Elder Scrollsból a 3. és 4. menne nálad, tehát a Morrowind (Tribunal és Bloodmoon kiegészítőkkel) és az Oblivion.

Egyébként csajosabb játéknak ott a Black and White mindkét része.

2014. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Ezekkel el leszek egy jó darabig, úgy is csak akkor játszok, mikor figyelemelterelésre van szükségem. :)
2014. nov. 23. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ahhoz, hogy élvezhessem az Oblivion-t érdemes végigjátszani az előtte lévőket, vagy nem muszáj? Mert ha egybekötő sztorija van, akkor mindenképp.
2014. nov. 23. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Megéri a többit is, de az első kettő elég régi, és rengeteg türelmet igényel. A harmadik, a Morrowind is rendelkezik néhány frusztráló momentummal, de egyébként egy nagyon jó és mély játék. Van hozzá grafikai mod, amitől még szép is lesz. Szoros történet nincs a részek között, inkább csak utalások.
2014. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. nov. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!