Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed Unity,...

Assassin's creed Unity, ennyire optimalizálatlan lenne?

Figyelt kérdés

Ha minden maximumra teszek akkor kb. átlag 16-28 FPS között mozog a játék. Ez valami baromi kevés...

Ha csak az élsimítást kapcsolom ki akkor is csak 30 FPS körül van. És néha leugrik 20-ra is.(Amúgy nekem élsimítás nélkül bántja a szemem, a fű, meg a fáknak a grafikája.)

És, ha teljesen kikapcsolok mindent, és leveszek minimumra, akkor sincs meg az átlag 60 FPS néhol...Szóval ennyire gyenge lenne hozzá a gépem, vagy ennyire elrontották ? Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a 4.része nagyon tetszett vagy 5x végigvittem, de most csalódtam az Ubisoft-ban.


A gépem leírása:

Minden frissítve van.

-Windows 7 Ultimate 64bit ((Lehet, hogy Windows 8.1 Pro 64bittel nyernék még pár FPS-t))

-I7-4770K CPU

-ASUS GTX770 OC 2GB

-8GB CL9 1600MHz Corsair Dominator Platinum RAM

-1TB WD Red HDD

-120GB SSD Kingston

-EVGA NEX650W Gold Tápegység

-CM Stryker Gépház

-Asus Maximus Hero Alaplap

A gép még 1 éves sincs.



2014. nov. 22. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy vacak az optimalizáció. Nem vagy ezzel egyedül, vannak, akik bőven az ajánlott gépigény fölött van a gépük, mégse tudják max beállításokon futtatni (egyesek még minimumon se...)


Én az ajánlott/minimum gépigény között mozgok az i5-4690K-mmal és az R9 290X-emmel és 8GB memóriával, Win 8.1-en, esélytelen a jó FPS szám max beállításokon.

2014. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére elég jó a hűtésem, és a processzort 4,5Ghz-re húzva, + a VGA-t is tuningolva, se megy maximális beállítások mellett min 30-40 FPS-el. Tesztekbe kb annyi pontot értem el, mint az átlagos 780, tehát ha úgy vesszük akkor megvan az ajánlott gépigény is, de így se megy úgy, ahogy akarom..Ismerősömnek Asus 780 oc-je van és neki is maxon laggol itt-ott. De megnyugodtam, hogy ez betudható annak, hogy nincs rendesen optimalizálva a játék. Pedig ez azért elvárható volt.

Köszönöm a választ.

2014. nov. 22. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
ha lehet még ne játssz vele, hatalmas nagy bug és glitchhalmaz még mindig a játék pedig már 3 patchet is készítettek hozzá, az fps droppokról nem is beszélve.
2014. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!