Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 Steam-es tárgyak...

Dota 2 Steam-es tárgyak adás-vétele, hogyan működik ez pontosan?

Figyelt kérdés

Utána néztem több helyen, de nem találtam meg a választ a kérdésemre, így ide fordulok segítségért. Ha szerzek Dota 2-ben néhány tárgyat, amire esetleg nincs szükségem, hogyan adhatom el a Steam-en? Itt is, hasonlóan a TF2-höz vásárolni kell előtte valódi pénzért játékon belül, vagy talán csak nincs megfelelő tárgyam amit eladhatok? Néhány tárgyat már összeszedtem, de egyenlőre nem jöttem rá a válaszra.

Szóval:

- Van-e valamilyen előfeltétele tárgyak eladásának, vagy

csak a megfelelő tárgyaknak kell birtokában lenni?

- Mikor kapunk tárgyakat, szintlépéskor, vagy eredmények elérésekor, esetleg bizonyos meccs szám után?

Minden választ előre is köszönök.



2014. nov. 23. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs feltétel, csak simán cserélgetni lehet a tárgyakat egymás közt. A tárgyakat mostmár rohadt ritkán dobja, kb. 50 óránta kapsz 1 tárgyat vagy szettet.
2014. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintlépéskor kapsz, 10-es szintig minden szinten, utána egyre ritkábban, és 31-es szinttől már egyáltalán nem. De ezek általában nem eladhatók. Amiket játékból kapsz azok sem mindig, ráadásul ezek véletlenszerűen "dobódnak".

2014. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi első két válaszoló, de nagyon lemaradtatok a dolgokról. először is kérdező szükséged lesz egy aktivált steam wallet-re (steam pénztárcára). ennek eléréséhez először sajnos tényleg kell vásárolnod valamit a steamen igazi pénzért, de ennek az előnye, hogy bármit lehet. én személy szerint anno egy 0.19 eurós (~60ft) DLC-t, még csak nem is játék volt. ezt paypal-es fizetéssel tettem meg. miután ez a tranzakció lezajlott egy 30 napos várakozási idő következik, amíg a steam pénztárcád ténylegesen aktiválódik. a 30 napból hátralévő időt mutatja a steam. erre azért van szükség, hogy ne tudjon mindenféle spammer és egyéb átverésekre specializálódott fake ember 5percenként új account-al adni/venni persze átverve az embereket. ha lejárt a 30 nap, korlátozás nélkül mehet a kereskedés az itemekkel.

a dota2-ben itemeket egy nyárvégi/előőszi update óta elég ritkán kapsz, megkockáztatom akár 100órát is kell játszanod, míg kapsz valamit. amit kapsz olyankor, az általában viszont elég értékes, én steam díjának levonását beleszámítva 5.4 eurós itemet kaptam legutóbb viszont egyik haveromnak talán 2 eurót sem ért, amit kapott, úgyhogy elég random a dolog, de azért valamennyit fog érni. amit játék végén kapsz, az mindig eladható, nincs köztük olyan, amit ne tudnál. amiket nem tudsz eladni, azok általában saját magadnak craftolt item vagy bizonyos eventek közben lehet ilyeneket kapni, de ez minimális arány. régen minden szintlépéskor és fél szintnél is kaptál itemet, plusz a tavalyi diretide event óta egy ládát is kapott minden account, amiből 5 szintenként lehetett kivenni átlagban rare itemeket (azok között volt néha nem tradelhető), de ezek a dolgok ugye megszűntek.

2014. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú és kimerítő választ, és a többi válaszolónak is a fáradtságát. A Steam "pénztárcám" már hosszú ideje aktív, már adtam-vettem a market-ben is, viszont a Dota 2-es tárgyak közül nem tudtam pontosan mik adhatóak el, és mik nem. Most már azt hiszem minden világos. :) Mindenkinek ment a + :)
2014. nov. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!