Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Draven, Jinx, Vanye Varus...

Draven, Jinx, Vanye Varus vagy Lucian?

Figyelt kérdés

Varus tetszett eddig a legjobban.

Luciannel a barátom accján ment a játék.

Jinx elvileg a legerösebb adc.

Draven nagyon erős a laning phase-ben és a q-ja nagyon tetszik.

Vanye lategameje számomra nagyon tetszik csak nagyon skilles a kevés élete miatt.


2014. nov. 23. 23:00
 1/5 anonim válasza:
URGOT
2014. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm kommented de akkor már inkább soraka adc
2014. nov. 23. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Luigi. Mario nekem nem szimpatikus az egészből, meg a királynő főleg nem. Melyik részéről is van szó a mario-nak? A nintendo-sról? Azt rongyosra játszottam.
2014. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jinx messze nem a legerősebb, csak eléggé unskilled.


Lucian, Corki amit visznek folyamatosan nagy szinten meg Tristana. Jinx-et ott nem sűrűn látsz.


Teljesen rajtad áll neked melyik játék stílusa jön be. Nekem pl Graves-szel megy a legjobban. Neked kell érezned, hogy megy velük.

2014. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lucian a legjobb ezek közül, persze olyan ember kezeiben aki mindegyikkel egyformán bánik, Varus a kedvencem a range-e miatt, és graves-nek tényleg nagy a burstje. DE NEM ÁRTOTT VOLNA KIÍRNI A JÁTÉK NEVÉT.
2014. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!