Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani nekem teljese...

Tudnátok mondani nekem teljesen random módon PC-s játékokat? Amik a kedvencetek, mindenkinek személy szerint!

Figyelt kérdés
Végülis abból jön ez az egész, hogy sikerült beszereznem egy új PC-t, és ami régebben volt, azon megvoltak a kis saját játékjaim, de most hogy feltettem erre az újra (100x jobb mint a régi, bőven ideje volt cserélni) már ezek a játékok nem nyújtanak valahogy élményt, mintha valaki egész életében füvezett volna, és miután elkezdtem kokózni sokkal jobban érzem magam, és nem értem miért éltem eddig a fűvel.. igazából most nem jutott eszembe jobb hasonlat. :D

2014. nov. 24. 17:49
 1/5 pegazus900 válasza:
Middle Earth Shadow of Mordor
2014. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mellékhelység ***** válasza:

Europa Universalis IV

Arx Fatalis

Crusader Kings 2

Dark Souls 1-2

2014. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Battlefield 4

Call of Duty: Advanced Warfare

The Elder Scrolls: Skyrim

Far Cry 4

2014. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúú, én egy év + 1 hónapja éreztem ugyanezt :D A régi gépemben 1 GB DDR Ram volt, egy egymagos 2.8-as Celeron, és egy FX5500-as videókártya, ami már 2003-ban, a megjelenésekor is lassú volt :D

Aztán váltottam.. Az első játék amit végigvittem, a Timeshift volt.

Nah, de azóta sokat játszottam, amik az újabbakhoz tartoznak (2004-től írom kb) azokat leírom.. mmint a kedvenceimet:


Az egész Tom Clancy Franchise cakumpakk. (Ghost Recon, Rainbow Six, EndWar, HAWX, Splinter Cell stb)

Kane and Lynch 1-2

Dark Sector

The Void

Assasins Creed

Medal of Honor 2010

Medal of Honor Warfighter

Brothers in Arms Trilógia

Prince of Persia 2008

Mortal Kombat Komplete Edition

Alan Wake

F.E.A.R.

LIMBO

Payday The Heist

Spec Ops The Line


Több hirtelen nem jut eszembe. Ezeket nagyon éltem!

2014. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) #4-es, neked főleg!
2014. nov. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!