Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogyan céloztok egérrel,...

Ti hogyan céloztok egérrel, úgy hogy az egyszerre elég kényelmes is?

Figyelt kérdés
Eddig én csuklóból nyomtam, de azzal az a baj hogy nagyobb távokra és kicsikre is együtt nem ideális, és ha befele hajlítom a csuklóm, akkor egyszer "átkattan", és ekkor nem tudok elég pontosan célozni. Kipróbáltam hogy milyen az, ha alkarból játszik az ember csak az egérre támasztva kezét, de szerintem az túl fárasztó lesz hosszabb estéken. Beljebb rakta az asztalomon az egérpadot, meg a billentyűzetet, hogy az alkaromat úgy negyedénél ( könyökhöz közelebb) megtámasszam, de ilyenkor meg az asztal sarka nyomja el az ereimet, egy idő fáj. Ti hogyan oldottátok meg?

2014. nov. 26. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtatok mindig a pozíción.
2014. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én csuklóval megtámasztom a kezem és az ujjaimmal tolom ki az egeret, illetve húzom vissza, ha nagyon szükségszerű, akkor felemelem a csuklóm és levegőben tartva a kezem mozgatom az egeret.


Amit ajánlok neked: minimum 3200 dpi-s egér. Jobb a frissítése, kisebb karlendítéseket igényel. Nekem pl 4000 dpi-vel az egyik sarokból átlósan a másikba kemény 2 cm-t kell mozgatnom az egeret.

2014. nov. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A felhasználó ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy túl nagy távolságokra nem jó, akkor emelj az egér érzékenységén.
2014. nov. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!