Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft - Essentialsban ezt...

Minecraft - Essentialsban ezt meg lehet találni valahol? (lent)

Figyelt kérdés
Essentialsban, ha beírom pl. hogy /gamemode akkor kiírja h Change player gamemode. Ha elkezdek kutakodni a .class fájlokban (van hozzá progim, meg tudom nyitni), akkor van rá esély, hogy megtalálom és át tudom írni?

2014. nov. 27. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
És melyik fájlt kell szerkeszteni? :S
2014. nov. 27. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
nem a class fájlt kell átírni, hanem az yml-eket, amik meg sima notepad ++szal nyithatók.
2014. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idióta én sem vagyok. Nem arról beszélek :-D Olvasd újra!
2014. nov. 28. 06:47
 4/5 anonim ***** válasza:

gameMode=\u00a76Set game mode\u00a7c {0} \u00a76for {1}\u00a76.


Erre gondolsz? Mert simán megnyitod winRaR-ral magát az essentials.jar-t, ott van 1 rakat messages_XY.properties. Csinálsz egy -hu s verziót azt befordítod magadnak, ha ez kell.

2014. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem arra :D Arra gondolok, amikor beírod, hogy /gamemode akkor kiírja azt, hogy Change player gamemode. /gamemode <survival:creative:adventure> [player]
2014. nov. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!